Чи можна носити золото з сріблом або чому не можна поєднувати їх в своєму образі

Прикраси з дорогоцінних металів подобаються дуже багатьом, і більшість людей протягом життя набувають різні предмети із золота і срібла. Хтось може дозволити собі придбати прикраси відомих брендів, інші зупиняють свій вибір на менш іменитих виробників, комусь роблять такі подарунки. У будь-якому випадку, через деякий час у представниць прекрасної статі накопичується велика кількість предметів, виготовлених з різних матеріалів. І в зв’язку з цим виникає питання, а чи можна носити золото з сріблом разом.

%name Чи можна носити золото з сріблом або чому не можна поєднувати їх в своєму образі

Як показує практика, думки вчених, цілителів, дизайнерів та модельєрів з цього питання різноманітні. Одні вважають, що поєднувати ці дорогоцінні метали категорично не можна, інші припускають, що в певних випадках можна використовувати прикраси разом, а треті взагалі не бачать в цьому проблеми. А ви носите такі прикраси, поєднуючи їх в одному образі?

%name Чи можна носити золото з сріблом або чому не можна поєднувати їх в своєму образі

Для одержання найбільш повного уявлення про цю проблему, потрібен деякий час, щоб вивчити різні аспекти даного питання. Найбільш поширені та важливі причини, чому не можна носити вироби з золота і срібла разом, полягають у наступних аспектах.

По-перше, якщо говорити про моду, то поєднання цих поширених металів вважається поганим тоном і відсутністю смаку. Протягом багатьох століть використання прикрас, виконаних у різних кольорах, взагалі було неприпустимо, навіть якщо це був один матеріал, наприклад, жовте і червоне золото. Лише деякий час тому модні тенденції змінили це правило і стали активно поєднувати біле і жовте золото.

А ось золото і срібло поки залишаються на різних полицях. Хоча подейкують, що в цьому сезоні це виняток допускається. Носять прості люди їх разом чи ні, сказати складно, але можна поступово навчатися в мистецтві їх поєднання. Головне — уникати масивних виробів, що вони і без того притягують до себе достатньо уваги. А ось тонкі нитки із золота і срібла можуть гармонійно доповнювали один одного. Це може бути як браслет, так і ланцюжок.

%name Чи можна носити золото з сріблом або чому не можна поєднувати їх в своєму образі

До другого аспекту відносяться любителі езотерики і різних східних практик. Згідно з ним, ці дорогоцінні метали належать до сакральної енергії. Так, золото вважається сонячним металом, а срібло відноситься до місячним, деякі їх порівнюють з інь і ян.

Предмети сонячної енергії бадьорять, спонукають до дій, а місячний метал налаштовує на роздуми і сприяє внутрішньому очищенню. Відповідно, якщо носити такі вироби, то можна спровокувати якийсь дисбаланс в організмі. Але може виникнути справедливе питання, чому носять деякі практики обидва металу одночасно? Для досягнення певний цілей таке допускається, але рідко.

По-третє, існує теорія про цілющі властивості дорогоцінних металів. Деякі в цих цілях використовують золото для лікування застуди і серцево-судинних проблем, а срібло позбавляє від головних болів і мігрені. Метали випромінюють різну енергетику і тому не рекомендується надягати їх одночасно, щоб уникнути конфлікту. Також не варто забувати, що срібні вироби уповільнюють запальні процеси, золото, навпаки, сприяє таким течіям.

%name Чи можна носити золото з сріблом або чому не можна поєднувати їх в своєму образі

Звичайно, кожен самостійно приймає рішення щодо того, які прикраси носити, і з яких матеріалів вони повинні бути виконані. Важливо при завершенні стильного образу дотримуватися простого правила, яке полягає в обмеженні кількості аксесуарів. Велика їх кількість може звести нанівець всі докладені зусилля і зіпсувати образ.

Відео по темі статті

Також цікаве: