Через скільки після зачаття набухають груди. Як і коли починають боліти груди

Через скільки після зачаття набухають груди – це досить часта тема для обговорень на жіночих форумах. Цим питанням найчастіше задаються дівчата, які вперше зіткнулися з цією ситуацією. При затримці менструації, жінки підозрюють можливу вагітність, особливо тоді, коли починаються зміни з грудьми.

Чому відбувається набухання грудей після зачаття

Найчастіше, саме з набряклою грудей жінки розпізнають свою вагітність. Підставою для набухання і надчутливості грудей є зміна, пов’язане з тим, що жіночий організм готує тіло до майбутнього грудного вигодовування.

Через скільки після зачаття набухає груди ви дізнаєтеся з нашої статті

Після зачаття в організмі збільшується рівень жіночих гормонів (естрогену, прогестерону), які й провокують зміни, що відбуваються. Більшість жінок відзначають набухання грудей і перед майбутніми місячними, але все ж після зачаття груди більш чутлива.

Загрузка...

На який день після зачаття відбувається набухання грудей

У кожної майбутньої матері вагітність, як і її симптоми, протікає індивідуально. Наливання грудних залоз у всіх відбувається в різний час. Виходячи з відгуків, можна припустити про приблизні терміни, через скільки часу починаються перші зміни.

Зазвичай відзначаються наступні дні:

  • через три доби після овуляції;
  • груди можуть набрякнути за 7-10 діб до передбачуваних менструацій;
  • після шести тижнів від зачаття;
  • через тиждень з дня затримки.

Жіноча індивідуальність безмежна, тому не можна назвати відхиленням від норми відмінності між термінами набухання молочних залоз після зачаття.

Цікавий факт: медичні спостереження за вагітними показали, що жінки, які мають зайву вагу, помічають зміни у грудях ще до того, як повинна піти менструація.

Завжди набухає груди після зачаття

Грудні залози після зачаття наливаються завжди, а от період, в який час це трапляється у всіх різний.

 

Важливо знати: фахівці стверджують, що в деяких випадках жінки після зачаття помічають набрякання грудних залоз тільки на четвертому місяці, а іноді і через півроку. Це анітрошки не відбивається на нормальному перебігу вагітності.

Характерні симптоми найчастіше залежать від наступних факторів:

  • спадковість;
  • схильність до токсикозу;
  • індивідуальна чутливість;
  • схильність до набору зайвої маси.

Гінекологи виділяють і загальні показники зміни грудей після зачаття, які представлені в таблиці.

 

Через скільки після зачаття набухає груди і як змінюються залози, при вагітності

З 1 по 3 місяцьЗбільшення розмірів, набухання з першого тижня зачаття. Болючість, надчутливістьЗ 4 по 6 місяцьБіль знижується після трьох місяців, в кінці триместру можливе виділення молозива7 по 9 місяцьМаксимальна розбухання грудей без болю, виділяється прозоре молозиво, соски стають грубими

 

Набухає груди при позаматкової вагітності

На початковому терміні внематочное зачаття, в основному, не має окремих відмінностей від звичайної вагітності.

 

Внематочное запліднення має стільки ж симптомів, скільки при нормальній вагітності після зачаття: припинення менструацій, набухання грудей через певний період, збільшення матки, можливий токсикоз.

Однак можна все ж визначити внематочное розвиток плода за кров’яним виділень, дискомфорту внизу живота, що віддає болем тягнучого характеру до заднього проходу.

Будьте обережні: коли лопається труба, виникає гостра біль, можливі запаморочення, блювання, зниження тиску, кровотеча. У цьому випадку потрібен невідкладний виклик швидкої допомоги.

Може набухання грудей бути болючим

При видозміні грудних залоз можливі больові відчуття. У кого-то вони сильніше, у кого-то слабо виражені. Іноді жінку не турбують взагалі болю, що зустрічається нечасто. Це може залежати від особливості больового порогу чутливості майбутньої породіллі, а також від спадкових факторів по жіночій лінії.

 

Як болить груди після зачаття

Більшість жінок відчуття хворобливості купі після зачаття порівнюють з тими відчуттями, які відбуваються перед кожними місячними. Звичайно, такі симптоми проявляються не у всіх представниць.

Деякі жінки під час наливання грудей відчувають розпираючий симптоми, як ніби зсередини відбувається тиск. Інші представниці, описують біль, як поколювання по всьому залоз, потім вони це порівнюють з почуттям перебування молока після пологів.

Можуть також відмічатися хворобливі симптоми, які віддають в пахвову западину, іноді створюється відчуття, що тягне руку.

У деяких випадках у жінок, які щомісяця стикалися з подібними симптомами перед менструацією, після запліднення яйцеклітини болючість зникла зовсім.

Що робити при хворобливому набуханні грудей під час вагітності

Симптоми, які починаються після запліднення яйцеклітини, у лікуванні не потребують. Коли відбувається набухання молочних залоз – це абсолютно нормальне, природне стан, який нагадує майбутнім мамам про народження на світ нової людини.

Хвороблива симптоматика говорить про те, що жінка вимагає особливої уважності і ставлення до цього положення.

Щоб поліпшити свій стан, потрібно стежити за шкірними покривами грудей. Шкіра повинна бути завжди чистою і дихати. Для цього потрібно просто часто приймати душ і обзавестися бюстгальтерами з бавовняної матерії, від синтетичного, красивого білизни слід відмовитися.

 

Добре знімає хворобливу симптоматику контрастний душ, але приступати до водних процедур можна тільки після чотиримісячного терміну.

У продажу є спеціальні бюстгальтери для вагітних, вони розраховані на полегшення симптомів за рахунок широких лямок, які добре утримують потяжелевшую груди в чашках. Завдяки цьому білизні знімається болючість під час пересування, груди не коливається при ходьбі.

Коли в нічний час жінка відчуває дискомфорт у грудях, полегшити симптоми допоможуть спортивні ліфи або топи, які можна одягати на ніч. Головне, щоб білизна, було з натуральних тканин.

Розглядаючи питання про набуханні грудних залоз під час запліднення, немає єдиної думки у тому, що, коли наливаються залози, – це вагітність. Для уточнення положення, слід звернутися до лікаря, який проведе необхідні дослідження і поставить точний діагноз.

Через скільки після зачаття набухає груди розкажуть у цьому корисному відео:

Які зміни відбуваються в організмі жінки при вагітності:

Також цікаве: