Буряк з кефіром для схуднення, заснована на чищення кишечника

Всім людям знайома буряк. Вперше люди почали вживати ще в біблійні часи. У стародавній Месопотамії її використовували і як овоч, і в якості лікарської рослини. Предки вживали в їжу листя, а сам коренеплід використовували як ліки. І не даремно. Буряк містить залізо, багата на калій, каротин, фолієву кислоту, а також вітамінами групи В: B1, B2, B3, B6.

e3b2a74902fec57cc6093e66fa344956 Буряк з кефіром для схуднення, заснована на чищення кишечника

Цей чудовий коренеплід дозволить вам схуднути завдяки наявності бетаїну – речовини, яка бере участь у багатьох біохімічних процесах організму і має багатогранне фізіологічне значення.

Бетаїн бере участь у процесі засвоєння організмом білків, добре позначається на діяльності печінки і є непоганим жовчогінним засобом. Завдяки цій властивості бетаїну, в організмі запускається процес природного очищення від токсинів і шлаків.

Всі знають кефір. З дитинства цей смачний і дуже корисний кисломолочний продукт назавжди увійшов в наше життя. Регулярне вживання кефіру дуже добре впливає на наш обмін речовин. Лікувальні властивості кефіру засновані на здатності молочнокислих мікроорганізмів знищувати патогенні бактерії. Крім цього, кефір зміцнює імунітет і має сечогінну дію.

3cac1160d5521394cd08635d328741c7 Буряк з кефіром для схуднення, заснована на чищення кишечника

Можна худнути на бурякової дієти. Можна сісти на кефірну монодієту. Але ви, напевно, здивуєтеся тому, як можна підсилити дія цих чудових продуктів при їх спільному використанні. Буряк з кефіром для схуднення застосовується вже давно і успішно. Існує багато рецептів смачних і корисних страв, приготованих з буряка і кефіру.

Як правило, дієтологи виділяють три варіанти буряково-кефірної дієти.

Першим варіантом є тижнева дієта, в якій в основі раціону протягом семи днів повинні бути буряк і кефір. Якщо у вас є проблеми з кишечником, то краще чергувати буряк і кефір через день, якщо немає, можна сміливо їсти обидва продукту в один день.

З свого раціону обов’язково потрібно виключити все борошняне, жирне і солодке. Це правило обов’язкове при дотриманні будь-якої дієти. Два рази протягом семи днів можна дозволити собі сухе нежирне м’ясо. Найкраще біле м’ясо курки або індички.

f7bb819c1ad2561c52fa63e561d4c755 Буряк з кефіром для схуднення, заснована на чищення кишечника

Другий варіант – радикальна триденна дієта. Той випадок, коли потрібно скинути багато і швидко. Рецепт цієї дієти простий до неможливого. Протягом трьох днів, кожен день потрібно з’їдати близько кілограма буряків і випивати не менше півтора літрів кефіру. Бажано крім кефіру випивати півтора–два літри води.

Настійно рекомендується розвантажуватися на такій дієті у відпустці або на канікулах, коли ви знаходитесь всі три дні вдома. Туалет повинен бути завжди поруч. Чистка кишечника протягом даної дієти буде радикальним. Але і результат не змусить себе чекати: втрата, як мінімум, трьох, а то й п’яти кілограм вам забезпечена!

acb625fd8f21b7cbdf6071ede2700672 Буряк з кефіром для схуднення, заснована на чищення кишечника

Третій варіант дієти найраціональніший і щадний. Вмикайте протягом місяця–двох кожен день в свій раціон страви з буряка і кефіру, і ви поступово помітите, як ваша одяг стає все більш і більш вільною.

Зовсім не мучачи себе голодом, можна за короткий час поліпшити свій зовнішній вигляд і поправити здоров’я. Проте обов’язково треба взяти на замітку, що буряк з кефіром для схуднення можна використовувати лише зрідка, оскільки буряково-кефірна дієта, як і будь-яка інша монодієта, є збідненої і досить незбалансованою.

Якщо «просидіти» на такій дієті тривалий час або «сідати» на неї всякий раз, коли ви не зможете взлезть в ваше улюблене плаття, можна замість бажаного поліпшення самопочуття отримати, в найкращому випадку, стійке порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Все добре в міру.

Відео по темі статті

Також цікаве: