Бодіфлекс з Мариною Корпан: жиросжигающие комплекс вправ, правильне дихання та протипоказання

Бодіфлекс – це спеціальна програма, яка поєднує в собі спортивну аеробіку, фітнес і правильне дихання.

Ця техніка базується на діафрагмальному диханні в п’ять етапів. Дихання поєднується з вправами, які спрямовані на схуднення та оздоровлення організму. Для початку занять слід знати основні умови:

• Вправи повинні виконуватися обов’язково на голодний шлунок, бажано вранці. Якщо не виходить в ранкові години, то після останнього прийому їжі повинно пройти мінімум 3 години.

• Заняття повинно тривати не більше однієї години. Затримки дихання більше покладеної норми протипоказані лікарями.

81388c96bb11e165117199ee6bc509cf Бодіфлекс з Мариною Корпан: жиросжигающие комплекс вправ, правильне дихання та протипоказання

Можна освоїти техніку самостійно?

Як говорять багато тренерів, на практиці їх не було таких людей, які після постановки правильного дихання сказали б, що вони робили все правильно. Самостійно здійснювати дихання в повну силу не виходило, в інших випадках здійснювалося зовсім неправильно, а це вже може бути небезпечно.

Потрібно пам’ятати про вправах та їх специфіки під час дихання. Відрегулювати правильні дії потрібно під керівництвом тренера, він врахує всі фізіологічні особливості людини. Вже після рекомендацій професіонала можна почати заняття в домашніх умовах.

Порушення в гормональному фоні найчастіше можуть призвести до уповільнення обміну речовин в організмі. Деяким доведеться змиритися з відсутністю результату в перший місяць занять, але бодіфлекс допоможе прискорити метаболізм.

c4435f87891d935e20254551346e8352 Бодіфлекс з Мариною Корпан: жиросжигающие комплекс вправ, правильне дихання та протипоказання

Існує таке поняття, як ефект плато. Він настає через кілька місяців занять, проявляється він у звиканні м’язів до навантажень або типу дихання. У цьому випадку тренер допоможе грамотно скорегувати програму занять.

Техніка бодіфлекса від Марини Корпан

«Бодіфлекс з Мариною Корпан» — це відео з інструкціями для самостійного виконання. Ці уроки присвячені гімнастиці бодіфлекс. Постійні, регулярні заняття дозволять за один тиждень зменшити обсяг талії на 10 сантиметрів.

Вправи бодіфлекс від Марини Корпан дозволять схуднути абсолютно всім без виснажливих дієт. Існує відео-посібник, за допомогою якого можна навчитися самостійно правильно виконувати вправи і худнути. Система Корпан зміцнює м’язи, розвиває витривалість і гнучкість. При правильному виконанні вправ можна домогтися значних результатів вже через тиждень.

Якщо ви хочете стати красивіше, стрункішою, красивіше, то вам сподобається жиросжигающие комплекс вправ з Мариною Корпан. Вона створила комплекс з 8 занять, який спрямований на опрацювання кожної групи м’язів: шия, обличчя, руки, живіт, стегна.

Варто звернути увагу на точну послідовність виконання вправ. Основа їх – дихальна гімнастика, яка зможе допомогти схуднути будь-якій людині. При цьому можна не тільки скинути зайву вагу, але й оздоровити організм, впоратися з існуючими захворюваннями.

68f197397ad57e4c4aaa5bdc73206488 Бодіфлекс з Мариною Корпан: жиросжигающие комплекс вправ, правильне дихання та протипоказання

Протипоказання до занять

Незважаючи на те, що бодіфлекс покращує самопочуття, прискорює кровообігу, причому і в області малого тазу, нормалізує менструальний цикл, існують і протипоказання до заняття бодіфлексом. Так кому не рекомендовані заняття?

Заборонено виконувати їх вагітним жінкам, можна обмежитися декількома вправами на розтяжку.

Якщо є хронічні захворювання, перенесені операції, грижа, дуже сильна короткозорість, то заняття також заборонені.

Також комплекс не завжди позитивно впливає на імунітет. Клітини отримують менше кисню, нехай і тимчасово, виникає приплив вуглекислого газу, концентрація продуктів розпаду в небажаних кількостях. Все це може призвести до розвитку захворювань.

Відео по темі статті

Також цікаве: