Блефарогель від зморшок: відгуки про те, допомагає мазь проти зморшок

Вже не дивує, що останнім часом велике поширення в боротьбі зі зморшками отримують аптечні мазі, які були спочатку призначені зовсім для інших проблем. Знамениті топ-моделі і актриси, співачки, світські левиці відкрито обговорюють це в інтерв’ю, не соромлячись ні дешевизни самих коштів, ні їх прямого призначення.

Мазі від геморою, очні, судинозвужувальні, від синців, і всі ті, які, здавалося б, до зморшок не мають ніякого відношення, знаходять справжню популярність саме на цьому терені. Одним з таких засобів став «Блефарогель», подивимося, що говорять про його ефективності жінки.

0ba1873827ac0d7095c6fa70fae8cc00 Блефарогель від зморшок: відгуки про те, допомагає мазь проти зморшок 

Відгуки про ефективність засобу

Євгенія, 30 років: «Прочитавши відгуки на «Блефарогель» від зморшок, вирішила ризикнути – начебто ні про які побічні ефекти ніде не сказано. Не скажу, що результат прямо «Ах!», але трохи шкіра стала більш пружною, і особисто мені допомагає зняти втому очей, коли після комп’ютера в них наче пісок насипали. А зморшок у мене все одно поки не так вже й багато».

Аліса, 27 років: «Блефарогелем» почала користуватися давно, старша сестра попередила, що він запобігає, а не усуває проблеми зі зморшками. Поганого від нього нічого немає, зате шкіра ніжна і м’яка, а коли забуваю ним користуватися, такого вже не відчувається.
Бонус у цього крему в тому, що якщо їм на ніч намазати під очима, на ранок мішків і темних кругів не буде, неважливо, скільки спати лягти, і в якому стані».

cef9d9b1e201b8e8d1fcafb9d7b9a07b Блефарогель від зморшок: відгуки про те, допомагає мазь проти зморшок

Ганна, 58 років: «Так, знаю, що «Блефарогель» від зморшок допомагає, хоча це просто гель для повік. Тільки їм і рятуюся, інакше б вже на себе в дзеркало дивитися було б небезпечно. Для психічного здоров’я і своєї самооцінки.
У мене робота важка, та ще й часті відрядження, іноді косметичні засоби можуть закінчитися в саму невідповідну хвилину, в іншому місті, наприклад, або перед від’їздом. І коли я не можу придбати перевірений засіб в знайомому магазині, завжди в аптеці беру цей гель – він мене виручає без промахів!»

Карина, 35 років: «Вирішила у начальниці дізнатися, чим вона користується, щоб так добре виглядати в пенсійному віці. Вона мені про цей гель для повік і розповіла. Ну, я і вирішила перевірити, чи допомагає «Блефарогель» при зморшках, хоча в мене вони були не дуже помітні, але вона так розхвалювала, що я не втрималася.
Несподівано було, що взагалі буде результат, а вже такого чудового я зовсім не очікувала. Тепер зі мною скрізь намагаються познайомитися, настільки добре я стала виглядати після процедур з цим гелем!»

08c1a9f54f6eb06323edfc26f65b377c Блефарогель від зморшок: відгуки про те, допомагає мазь проти зморшок

Юлія, 48 років: «У мене було дуже багато зморшок, виглядала – старенька старенькою. Помітила, що і чоловік на інших все частіше поглядає, та й у мене самої не було бажання собою милуватися. Самооцінка впала, настрій з кожним днем ставало все гірше.
Врятувала мене сестра, яка всього на два роки молодший, а зовнішністю на 35-37 тягне. На мої скарги мовчки принесла мені «Блефарогель». Я спочатку не повірила, що взагалі є від зморшок якісь кошти, але покористувавшись близько місяця побачила результат – шкіра наче оновилася під очима, а самі очі засяяли – це навіть чоловік помітив».

fb518e16d62a09132f2b4aac3e82ef74 Блефарогель від зморшок: відгуки про те, допомагає мазь проти зморшок

Олена, 36 років: «Я зазвичай не встигаю нічого, вічно якісь справи і турботи, де вже за собою стежити – нафарбувалася на роботу і пішла, навіть волосся укласти толком ніколи. А ще двоє дітей, з якими треба з кожним позайматися, пообніматися, зі старшої уроки перевірити, молодшого вислухати, що у нього в садку відбулося, та й по дому скільки роботи, чоловік прийде і сяде перед телевізором – йому потрібен відпочинок.
А тут подруга мені помітила, що я за останній рік сильно здала… мовляв, і зморшки є, і очі втомлені. Поки йшли по вулиці, вона і запропонувала зайти в аптеку за «Блефарогелем», каже, він коштує не дорого, і часу майже не піде, щоб ним скористатися. Вона мене вмовила.
Я вдома-то дзеркало пильніше поглянула на себе і зрозуміла, що права подруга. Добре хоч, що вчасно таке хороший засіб порадила! Тепер уважніше стежу за собою, а мій улюблений гель для повік мені в цьому допомагає».

Відео-матеріали по темі статті

 

Також цікаве: