Біг та схуднення: як впливає біг на схуднення, ефективне жиросжигание з допомогою кардіо-вправ

Багато жінок часто задаються питанням про те, як бігати, щоб схуднути. Такий біг завжди має особливості.

0475004fa99162d33560a6283106b554 Біг та схуднення: як впливає біг на схуднення, ефективне жиросжигание з допомогою кардіо вправ 

Сучасні дієтологи в один голос твердять, що біг і схуднення повинні стати одним цілим. Буквально пару років тому велика частина жінок вважала, що тільки сидячи на одній дієті можна схуднути. Сучасні жінки зрозуміли, що біг і схуднення взаємопов’язані, і для того, щоб позбавитися від ненависних кілограмів в зоні живота і ніг, потрібні фізичні навантаження.

Як впливає біг на схуднення? Бігати дуже корисно, біг дасть заряд бадьорості на весь день, покращує роботу серцево-судинної, дихальної системи, зміцнює загальний стан організму, і, звичайно, позбавить від зайвих сантиметрів на стегнах.

Ефективний біг для схуднення

Щоб отримати струнку фігуру, потрібно правильно бігати. Це передбачає правильне навантаження, яку зможе витримати ваш організм. Біг повинен приносити результат, тому почати варто з 5-7 хвилин безперервного бігу, а потім збільшити до 15-20 хвилин.

8a76e148695e229afe3aab4568020acc Біг та схуднення: як впливає біг на схуднення, ефективне жиросжигание з допомогою кардіо вправ 

Перед початком бігу для схуднення дуже важливо проводити розминку. Виникає закономірне питання: навіщо? Фізіологія людини говорить про те, щоб організм почав роботу по спалюванню калорій, йому необхідний запуск. Таким своєрідним запуском і є розминка. Якщо починати бігати без неї, то ці 10-15 хвилин підуть саме на підготовку організму до навантажень. Тому, щоб ваш біг для схуднення був ефективним, зробіть розминку.

Біг повинен стимулювати організм до спалювання зайвого жиру. Для цього потрібно змінювати ритм бігу, швидкість, його форму. До повільної пробіжці в одному темпі організм швидко звикне, а ефекту від цього ніякого не буде. Поєднуйте біг підтюпцем зі швидкісним бігом, переходите з довгих кроків на короткі, біжіть прямо або міняйте на приставний крок. Біг з високо піднятими колінами зробить ваші сідниці більш красивими. Частіше бігайте по пересіченій місцевості, це набагато корисніше бігу по асфальту стадіону.

d3be25bc130bebaaec9c060214a5ebca Біг та схуднення: як впливає біг на схуднення, ефективне жиросжигание з допомогою кардіо вправ 

Заняття у фітнес-центрі

Якщо ви зібралися бігати в умовах фітнес-центру, то там є різні бігові доріжки. Та й погодні умови не дуже будуть вас турбувати. На перших порах достатньо швидкого кроку, потім несильного бігу, потім знову кроку. Тільки коли звикнете і відчуєте свої можливості, нахиліть доріжку, збільште швидкість бігу і його тривалість.

Важливу роль в схудненні відіграє одяг. Вона повинна бути зручною, легкою, хороші кросівки просто необхідні. Придбайте шорти або бриджі для схуднення, під час заняття тіло у них інтенсивно потіє. Це виводить шлаки, спалює жир і допомагає в боротьбі з целюлітом.

964d730a39d1beefbc992b260d96d185 Біг та схуднення: як впливає біг на схуднення, ефективне жиросжигание з допомогою кардіо вправ 

Варто розуміти, що процес схуднення – це справа не одного місяця. Складіть особистий графік, мінімум для одержання результату – це 2-3 рази в тиждень. Ось коли ввійдете в ритм, можна бігати кожен день. Але не треба мучити себе, підіть, наприклад, ще й на аеробіку. Різноманітність фізичних навантажень прискорить процес схуднення.

Що буде, якщо додати скакалку

Схуднення за допомогою бігу можна урізноманітнити завдяки такому гарному аксесуару, як скакалка. Коли йдете бігати, беріть її з собою. Вона дасть інтенсивне навантаження саме на ті м’язи, які найчастіше хочеться бачити стрункими. Крім того, вона збільшить ефективність біговій тренування в 2 рази.

Відео по темі статті

Також цікаве: