Атравматична чистка обличчя: що це за процедура, як проходить, відгуки і відео

Все більше жінок в цілях збереження зовнішньої привабливості вдаються до салонним процедурам по догляду за тілом та обличчям. Шкірі обличчя, звичайно ж, приділяється підвищена увага. На ній залишають свій непривабливий слід і вікові зміни, і гормональні зрушення, і спосіб життя, індивідуальні особливості жінки. Для боротьби з цими ворогами жіночої краси пропонується широкий арсенал методів. Одним з базових нешкідливих способів поліпшити зовнішній вигляд і стан шкіри є атравматична чистка обличчя.

cb5638fbf21258822072f6756d4da8ac Атравматична чистка обличчя: що це за процедура, як проходить, відгуки і відео

Про процедури по очищенню особи чули багато. В різних салонах краси вони є одними з найбільш популярних і доступних. Але що мається на увазі під атравматичною чищенням? На відміну від механічної і вакуумного чищення, атравматична є самою тонкою і м’якою. Вона впливає на шкіру дуже ніжно, не викликаючи зазвичай неприємних хворобливих відчуттів. Для цього застосовуються, як правило, фруктові кислоти. Вступаючи в хімічну реакцію, вони сприяють усуненню зайвої жирності шкіри, видалення омертвілих клітин, забруднень, камедонов.

Що це дає? Все це призводить до поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, її кольору, обмінних процесів у ній. Атравматична чистка допоможе впоратися з такими проблемами, як чорні точки, вугри, зайва жирність, пігментація.

Процедура є нешкідливою і практично не має протипоказань. Не рекомендується її робити особам, схильним до виникнення алергічних реакцій, непереносимістю компонентів препарату, застосовуваного для пілінгу. Інших протипоказань немає, але будь-які процедури не варто робити при поганому самопочутті, наявності відкритих ран, опіків, сильних проявах дерматиту, псоріазі. Вікових обмежень для проведення даного виду чищення особи немає.

e089d68964795baebea0ec58cd917ee8 Атравматична чистка обличчя: що це за процедура, як проходить, відгуки і відео

Незважаючи на всі зазначені вище позитивні моменти, процедура все ж є косметологічної і повинна проводитися кваліфікованим фахівцем. Перед його проведенням необхідно пройти консультацію у дерматолога, косметолога. Крім того, треба заздалегідь перевірити реакцію клієнта на засіб для чищення.

Сама процедура проходить наступним чином. Для початку необхідно очистити обличчя від макіяжу і зовнішніх забруднень. Потім наноситься спеціальний засіб, що надає дезінфікуючий і размягчающий ефект. Основна частина процедури полягає в розігріванні шкіри і розкриття пір, нанесенні фруктових кислот. Спочатку застосовується більш слабкий їх розчин, потім концентрований.

При проведенні процедури може відчуватися легке печіння, яке потім досить швидко проходить. Ступінь впливу визначається косметологом, виходячи зі стану шкіри клієнта. Після впливу фруктових кислот шкіру необхідно зволожити і заспокоїти. Для цього наносяться спеціальні маски, гелі. Крім того, необхідно застосовувати захисні засоби. Вся процедура зазвичай займає більше години. Докладніше побачити, як проходить атравматична чистка обличчя, можна на відео.

Косметологи самостійно обирають, які саме кошти використовувати при процедурах. Великою популярністю користуються засоби ізраїльської марки «holy land». Вони відрізняються хорошою якістю, високою ефективністю. Всі засоби цієї марки натуральні і гіпоалергенні.

У лінійку марки входить весь список засобів, застосовуваних при чищенні особи: від рідкого мила до зволожуючих і живильних засобів. Крім основної дії, препарати цієї марки добре борються зі зморшками.

Атравматична чистка як з даними, так і з іншими засобами дає видимий результат вже після першого разу. Ще однією перевагою процедури є те, що ефект від неї зберігається протягом тривалого часу. При цьому для його підтримки досить проходити лише одну процедуру у три місяці або півроку в залежності від початкового стану шкіри.

4c0d5060422732c1d50d5286d048855a Атравматична чистка обличчя: що це за процедура, як проходить, відгуки і відео

Атравматична чистка є найбільш делікатною, вона не має грубого механічного впливу на шкіру пацієнта. Завдяки цьому, ніяких неприємних побічних явищ після застосування зазвичай не виникає. У деяких випадках може утворюватися незначне почервоніння, яке проходить вже на наступний день.

Особливого відновного періоду після такої чистки не потрібно. Разом з тим, визначених рекомендацій дамам, які пройшли цю процедуру, варто дотримуватися. Як і після багатьох косметологічних процедур, небажано вплив прямих сонячних променів на шкіру, відвідування соляріїв, сауни, басейни. Перші дні після чищення бажано не користуватися косметикою, щоб не забивати пори. Крім того, косметологи зазвичай радять використовувати спеціальні уходовые засоби для очищення, зволоження та живлення шкіри.

9d3fb172e047c20c248e65b81c6de02e Атравматична чистка обличчя: що це за процедура, як проходить, відгуки і відео 

Відгуки

Евеліна, 28 років: «З моєї чутливої шкірою, на жаль, можна робити не всі косметологічні процедури. Атравматичні чистку мені порадив косметолог. Спершу трохи побоювалася появи подразнення після процедури. Але все пройшло добре, результатом я дуже задоволена».

Марія, 32 року: «Моя шкіра відноситься до змішаного типу. На лобі і носі вона весь час жирнится, розширені пори, часто з’являються висипання, камедоны. Виглядає все це дуже негарно. Почитала багато хороших відгуків про атравматичну чистку особи, вирішила спробувати. Результат видно вже після першої процедури. Зайва жирність пішла, пори звузилися, камедоны зникли, шкіра стала виглядати здоровою, свіжою і гладкою».

Відео по темі статті

Також цікаве: