Аркове моделювання нігтів гелем: фото і відео інструкції

У світі манікюру останнім часом стало популярним арочне моделювання нігтів. Для того, щоб мати гарні нігті, не завжди потрібно тільки процедура манікюру або нанесення лаку. Іноді бувають ситуації, коли нігті зовсім у поганому стані і не ростуть. Звичайно, в таких ситуаціях варто поговорити про проблеми організму, з-за яких нігті не можуть закріпитися і стати ідеальними для своєї господині. Але часто буває так, що натуральні нігті просто дуже тонкі і ламкі і тому не можуть відрости, як того хоче дівчина.

16b997a56270d09d67c598131adc23d9 Аркове моделювання нігтів гелем: фото і відео інструкції

Але для цього і створені методи нарощування нігтів, одним з видів яких є арочне моделювання. Варто сказати про те, що всім дівчатам, які мають будь-які проблеми з нігтями, можна звертатися за допомогою до такої процедури.

Моделювання полягає в тому, що дозволяє створювати нігтьову пластину, яка має ідеальну форму. Вони дуже схожі за структурою з справжніми нігтями, але при цьому мають ту форму і розмір, яку забажає дівчина. Звичайно, на просторах інтернету можна побачити дуже багато фото довгих нігтів, які мають досконалу форму і красиві малюнки, це і є метод моделювання.

Нарощування арочного моделювання вимагає уважності і багато часу, адже зробити правильну арку (форму) для кожного нігтя – справа не з легких.

5d57fe3f4a8548f2213d557de7e0da69 Аркове моделювання нігтів гелем: фото і відео інструкції

Процедура нарощування нігтів полягає в декількох етапах. Перше, що потрібно зробити майстрові, спиляти ніготь до 2 міліметрів і зняти з кожного натуральний блиск.

Спеціальним засобом з кожного нігтя зняти натуральний жир і нанести шар праймера.

Після висихання нігтів нанести базовий лак, головне — не зачепити шкіру або кутикулу. Для цього необхідно відступати від зони кутикули нігтя на 1 міліметр. Після нанесення шару бази нігті сушаться в ультрафіолетовій лампі 3 хвилини.

Далі слід вирізати форму, яка повністю буде збігатися з формою нігтя. Головне — точно передати вигин нігтя і не допустити ніякого зазору між нігтем і формою.

Після цього на форму накладається тонкий шар гелю і просушується в ультрафіолеті. Далі необхідно зняти дисперсійний шар

79eb6c1e87c6522c841f97ac2282c999 Аркове моделювання нігтів гелем: фото і відео інструкції

Далі гелем, який називається камуфлирующим, викладається шар і формуються зони нігтя. Головне в цьому процесі — нанести найбільша кількість гелю на середину нігтя. По краях нігтів має бути саме мінімальну кількість гелю. Після цього нігті знову поміщаються у лампу і просушуються до восьми хвилин.

Після цього необхідно зняти липкий шар гелю кошти. На шар форми, який залишився вільним, накладається базовий гель, і з допомогою білого гелю наноситься френч. Нігті висушуються за кілька хвилин.

Далі слід зняти форми і затиснути нігті до такої форми, яка буде максимально нагадувати рідні нігті. І пилкою подпиливаются ті місця, які вимагають корекції.

Останній штрих – нанесення фініш–гелю і просушування нігтів в ультрафіолеті до двох хвилин.

e30084ad70295c780372fcd16499434a Аркове моделювання нігтів гелем: фото і відео інструкції

Коли на ніготь наноситься гель і посередині його концентрація більше, це сприяє утворенню центру тяжіння для того, щоб запобігти обламування нігтів.

Переваг у такого виду нарощування достатньо, щоб зупинити свій вибір саме на ньому.

По-перше, форми як не можна краще передають будова натурального нігтя. По-друге, правильне формування вигину нігтя може запобігати його пошкодженню і вразливість. І якщо дівчина володіє широкою формою нігтів, то арочне моделювання додасть рук більш жіночний вигляд.

Як би це було не дивно, але таке нарощування може змінити форму натурального нігтя. Після декількох моделювань дівчата помічають, що власні нігті приймають форму нарощених і починають рости саме так, як бажає дівчина.

58e66ede06942b3a83a9e297f62af5a6 Аркове моделювання нігтів гелем: фото і відео інструкції

Але потрібно пам’ятати про те, що для отримання ідеального результату нарощування нігтів необхідно мати досвід у таких процедурах. Тому при пошуку майстра по нарощуванню варто звертати увагу на відгуки про його роботу, можна навіть поглянути на портфоліо спеціаліста. Також при виборі майстра для нарощування нігтів варто звернути увагу на тих, хто може працювати в домашніх умовах, адже тоді часу на моделювання нігтів буде необмеженим, і майстер приділить процедурі стільки часу, скільки знадобиться.

Щоб розуміти, як проводиться арочне моделювання, перед походом до майстра можна подивитися декілька відео про цю процедуру. Зазвичай там показується повний огляд дій майстра, і який результат в підсумку вийде.

Звичайно, варто сказати про те, що ціна на таку процедуру буде дещо вищою. Але адже побачивши процедуру, можна зрозуміти, що матеріали для нарощування не дешеві, а сил майстер витратить багато, тому вартість виправдовує результат.

Після нарощування необхідно дотримуватися деяких правил, щоб знизити ризик для нігтьових пластин. У перші дні хатню роботу потрібно виконувати в рукавичках (з міцної гуми), а також зменшити кількість ситуацій, які можуть чинити тиск на нарощені нігті.

Відео по темі статті

Також цікаве: