Апельсинова паличка для манікюру для кутикули: чому вона так називається

Для того, щоб зробити ідеальний манікюр, необхідний набір інструментів. Невід’ємною помічницею у цій справі стане апельсинова паличка для манікюру. Палички були винайдені у Франції. Але вже на сьогоднішній день багато хто не може уявити свій манікюр без цієї чарівниці.

7f127d86ee7c2cad57ab59d21356bcb3 Апельсинова паличка для манікюру для кутикули: чому вона так називається

Можна зрозуміти, чому так називаються палички, просто побачивши їх, вони зроблені з апельсинового дерева. Адже, як багатьом відомо, це дерево є одним з найбільш м’яких, але в той же час щільним, що дозволяє довго прослужити предметів, які виготовлені з цього дерева.

У випадку з апельсиновою паличкою, вона володіє властивостями, які не дозволяють їй розшаровуватися і травмувати шкіру біля нігтів, та й сам ніготь. Ще одним головним плюсом апельсина є антисептичну властивість, що в манікюрі відіграє важливу роль. Про те, як користуватися апельсиновою паличкою, можна прочитати далі.

Апельсинова паличка манікюрна представляє з себе тонку паличку, один з кінців якої заостреный, інший має плоску форму. Форму поличці надають за допомогою спеціальної пилки, яка може заточити дерево так, як потрібно майстру.

27a51cfd5c4b0bd38b6d64575c906ac0 Апельсинова паличка для манікюру для кутикули: чому вона так називається

Є кілька процедур манікюру, в яких можна використовувати апельсинову паличку. Наприклад, для очищення нігтя. Досить просто провести гострим кінцем під нігтем, і вся грязь вычистится.

Для кутикули палицю використовують, щоб легше було її відсувати. Для такої процедури можна використовувати і металеві палички, але дерев’яна є більш гігієнічним і менш травматичною. Адже метал може пошкодити ніготь або шкіру, що призведе до хворобливих відчуттів і порушення естетичного вигляду.

Такі палиці з апельсинового дерева призначені для чутливих зон біля нігтів, що дозволяє без проблем відсунути кутикулу від нігтя.

Також паличку можна використовувати для видалення кутикули, тільки перед цим варто її дуже добре розм’якшити і нанести спеціальний засіб. За допомогою гострої боку захопити кутикулу біля самого краю, і її видалення пройде без пошкоджень.

Паличка є невід’ємним інструментом у процедурі нарощування нігтів. З її допомогою майстер може клеїти тіпси і викладати форми або ж знімати нарощені нігті. Після розм’якшення акрилу, паличка легко впорається з його видаленням.

7caf7a3e4122fb46d923e5cbef3cca45 Апельсинова паличка для манікюру для кутикули: чому вона так називається

Для дизайну нігтів паличку використовують у разі нанесення дрібних предметів та розпису нігтів лаком. Її загостреним кінцем легко можна намалювати те зображення, яке побажає дівчина.

Варто сказати, що видів апельсинової палички є кілька. Вони відрізняються по довжині і ширині. Головне — підібрати саме ту, з якої буде зручно працювати.

Звичайно, паличку можна застосовувати і в домашніх умовах, тут вона стане гарною помічницею новачкам і професійним майстрам. Також при виборі палички можна помітити, що на її кінцях буває різне напилення, частіше вони різнокольорові. Деякі дівчата вибирають гумові наконечники замість самого дерева, але варто пам’ятати, що гума не є такою ж корисною для нігтя і застосовується для тонкої шкіри кутикули.

Також варто знати, що палички є одноразовими, так як при процедурі вони можуть увібрати вологу, а продезінфікувати дерево дуже важко. Тому часто в наборах йде по кілька штук, відразу для декількох процедур. Щоб не нашкодити нігтів і шкіри кутикули краще дотримуватися принципу одноразового використання. І економити на такому інструменті фахівці не радять, так як обдуреним виявитися дуже легко. Щоб уникнути такої долі палички краще купувати в спеціалізованих магазинах і читати про країну-виробника на етикетці.

Апельсинові палички, навіть самого хорошого якості, коштують не так вже й дорого, тому купити їх може будь-яка дівчина.

c6d86526f3a89ac5dc48fc6bbfbf5438 Апельсинова паличка для манікюру для кутикули: чому вона так називається

Для того, щоб побачити, як використовується апельсинова паличка в манікюрному мистецтві, можна подивитися підбірку відео або фото в інтернеті. Часто там можуть розповісти про всілякі способи їх використання і показати на прикладі.

Слід зауважити, що апельсинові палички можна використовувати і для педикюру. Принцип їх використання залишається той же. Вони можуть очищати нігті на ногах, а також видаляти кутикулу.

Протипоказань до застосування таких паличок немає, крім індивідуальних хвороб, при яких людина точно знає, що не можна використовувати такі інструменти.

При купівлі манікюрного набору дуже рідко в його зміст входять палички, а якщо і є такий інструмент, то тільки в кількості однієї штуки. Тому при покупці варто придбати набір таких паличок для полегшення домашнього манікюру.

Щоб точно розуміти, які потрібні палички і якими буде зручніше користуватися, можна придбати кілька видів і після використання тієї чи іншої вирішити, яка з них краще і більше підходить для нігтів і шкіри навколо них.

Відео по темі статті

Також цікаве: