Апарат для манікюру: інструкція по застосуванню, який краще, фото і відео

Кожна дівчина часто замислюється про те, щоб придбати апарат для манікюру. Адже багато хто погодиться, що це дуже вигідно і зручно. Не варто кожен раз ходити в салон і переплачувати за роботу майстра. Також можна контролювати процедуру манікюру самостійно. Але вирішивши придбати таку техніку, виникає проблема вибору підходящого і недорогого апарату. Про те, як потрібно вибирати манікюрний апарат, і на які його якості необхідно звертати увагу, дізнаєтеся далі.

2ab9b0c8da946447e72c71e410bae5f3 Апарат для манікюру: інструкція по застосуванню, який краще, фото і відео

Отже, на самому початку варто сказати, що апарати для манікюрних процедур в салоні і в домашніх умовах нічим не відрізняються. Єдина відмінність полягає в тому, що професійний апарат може коштувати дорожче.

Перед тим, як починати працювати з апаратом для манікюру, необхідно прочитати, як правильно користуватися таким інструментом. Інструкція по застосуванню завжди йде разом з апаратом в коробці, там і описується, що потрібно робити. Також можна подивитися відео в інтернеті, де буде огляд придбаного апарату і навчання, як його застосовувати. Можна також сходити в салон і дізнатися у фахівців, який з апаратів краще придбати. Можна дізнатися про те, яка потужність буде краще, і як правильно обробляти різні ділянки тіла.

Слід зауважити, що в наборі до апарату завжди йдуть універсальні насадки. Тобто при купівлі самого апарату для догляду за нігтями слід подумати про додаткові фрезах. Найголовнішими насадками для придбання будуть алмазні та керамічні для педикюру і силіконові для манікюру. Такі насадки слід вибирати з розрахунку, для яких саме цілей потрібен апарат.

8209d153e8a47f15612f162264d3faf7 Апарат для манікюру: інструкція по застосуванню, який краще, фото і відео

При виборі апарату для нігтів варто розуміти, що салонний буде набагато дорожче і більше за розміром. Але ж вони створені спеціально для цілодобової роботи і для професійного догляду, розраховані на велику кількість людей. Адже для домашнього манікюру такий апарат не потрібен. Можна просто придбати професійний апарат, який буде дуже добре працювати і вдома. Перше, на що потрібно звертати увагу, це розмір предмета. Часто домашні апарати дуже компактні і мають мінімальну вагу. Серед таких апаратів дуже добре зарекомендували себе манікюрні апарати vitek і strong.

Звичайно, пристрій для манікюру повинно бути не важким, адже тримати його в руці довгий час буде незручно, тому варто звертати увагу на його вагу, який завжди вказується на упаковці.

Також при виборі апарату слід брати до уваги розмір ручки, ніж вона зручніше, тим легше буде проходити процедура манікюру.

c97a51b4f6684cb787c7e0f50c912f0e Апарат для манікюру: інструкція по застосуванню, який краще, фото і відео

Шнур пристрою повинен бути середнім по довжині, а потужність менше, ніж 50 тисяч обертів. Найоптимальнішим для домашнього манікюру вважається потужність 35000 обертів, тому як саме така потужність підходить для обробки нігтів і шкіри на ногах. Тобто використовувати такий апарат можна буде і для манікюру і педикюру. Більш висока потужність призначена для професійного догляду за нігтями, для майстрів, які знають, як поводитися з такими машинками.

При покупці потрібно уточнювати, чи є можливість контролювати швидкість обертання насадок. На перших порах буде важко робити манікюр з великою швидкістю обертання насадок, але потім можна буде збільшувати швидкість.

Також існує різне кріплення фрез. На професійних машинках заміна насадок відбувається за допомогою повороту головки, а на домашніх може бути ключ для зняття насадки. Така опція не впливає на продуктивність, а залежить тільки від того, як буде зручно дівчині здійснювати зміну насадок.

Перед покупкою апарату для манікюру, можна прочитати відгуки, де дівчата діляться враженнями про домашньому пристрої.

a0e767f528ed5cf2f8954f03218bef39 Апарат для манікюру: інструкція по застосуванню, який краще, фото і відео

Меліса пише про апарат beurer: «Купила машинку близько трьох років тому, і вона досі у відмінному стані, жодного разу не ламалася. Так як фірма є німецькою, я ні секунди не сумнівалася в її якості. Насадок на машинку всього дев’ять, всі йшли в комплекті. Зручно, що є спеціальна сумка, куди складається машинка і всі насадки.

Насадки змінюються шляхом надягання їх до клацання на пристрої, немає ніяких ключиків. Живлення йде від мережі, і є кілька режимів обертання насадок, які можна змінювати. Дуже задоволена покупкою».

Ця Грэта з Тольятті написала відгук про апарат irisk: «Вже протягом двох років ходжу до одного і того ж майстра манікюру. Але тільки на останньому сеансі помітила, яким приладом робиться манікюр. Це була маленька машинка, яка зовсім не гуділа і досить легко справлялася зі своїм завданням. Як пізніше розповіла дівчина, вона користується ним вже більше трьох років.

Шнур досить довгий, що дозволяє легко робити манікюр на будь-якій відстані. Насадки змінюються з допомогою ключика, але майстру своєї справи це не заважає. Ось тепер замислююся про покупку такого апарат для себе, щоб не ходити щотижня у салон».

Христина залишила відгук про домашньому апараті option: «Придбала машинку за порадою подруги і не прогадала. Досить компактний прилад, який має можливість регулювати потужність обертання. Спочатку боялася не нашкодити і робила мінімальну потужність, зараз все виходить на максимальній швидкості. Дуже зручний і не галасливий. Насадки були в комплекті, але купила ще кілька. Користуюся десь рік, поки ніяких поломок не було».

Щоб апарат прослужив довго, слід акуратно з ним звертатися. При проведенні процедури не потрібно на ручку машинки сильно тиснути, також міняти насадки слід не дуже швидко, щоб не поламати голову. Якщо сам апарат йде з пилососом, то його очищати не потрібно, достатньо очистити поверхню, на якій проводилася процедура.

Відео по темі статті

Також цікаве: