Апарат для фракційної мезотерапії, як він діє, відгуки про процедуру, відео

Процедури, що надають омолоджуючу, регенеруючу дію на шкіру обличчя, сьогодні дуже популярні. Адже домогтися такого ж ефекту за допомогою звичайних, нехай навіть дорогих кремів, не вийде. Для досягнення максимально ефективного впливу на шкіру багато процедури проводяться за допомогою спеціальних апаратів. Завдяки чому народився такий термін, як «апаратна косметологія». Однією із самих затребуваних процедур є мезотерапія. При її проведенні часто застосовується апарат для фракційної мезотерапії. Розглянемо, що ж це таке, у чому особливості даної процедури?

%name Апарат для фракційної мезотерапії, як він діє, відгуки про процедуру, відео

Сама по собі мезотерапія полягає у введенні під шкіру пацієнта поживних лікувально-косметичних препаратів. Вони є багатокомпонентними, їх склад може змінюватися залежно від необхідного для конкретного пацієнта впливу.

Звичайна мезотерапія робиться за допомогою ін’єкцій шприцом. Фракційна мезотерапія проводиться спеціальним апаратом. Основну роль у ньому відіграє насадка з певною кількістю тоненьких голочок. На відміну від звичайної голки, вони менш травматичні, оскільки діють набагато швидше і самі по собі тонше і гостріше.

Завдяки кількістю голок і швидкості їх впливу, процедура проходить швидше і безболісніше. Також вважається, що вона більш ефективна.

Плюсом фракційної мезотерапії є і те, що можна вільно регулювати глибину проникнення голки. У деяких апаратах також можна регулювати швидкість голковколювання.

Апарати для мезотерапії бувають стаціонарні і мобільні. Вони також можуть відрізнятись кількістю режимів, швидкістю роботи, кількістю голок на насадці для ін’єкцій. Фракційна мезотерапія схожа з лазерної, але діє більш м’яко.

%name Апарат для фракційної мезотерапії, як він діє, відгуки про процедуру, відео

Для процедури застосовуються апарати різних фірм. Хороших відгуків удостоїлися моделі корейського виробництва, вдало поєднують в собі ціну і якість. Однак результат процедури залежить не тільки від апарату, але й від того, як вона проводиться. На перший погляд, у ній немає нічого складного. Проте будь-яку косметологічну процедуру потрібно робити правильно.

Починається вона з очищення обличчя і проведення його дезінфекції. При бажанні можна попросити косметолога використовувати анестетик. Як правило, для цього використовуються спеціальні гелі, що знижують чутливість. Далі з допомогою апарату виробляються численні проколи для введення препарату під шкіру пацієнта.

На останньому етапі на обличчя наноситься антисептик і заспокійлива маска. Результати процедури видно відразу і зберігаються досить тривалий час. Шкіра стає більш молодою, пружною, свіжою. Спостерігається зменшення зморшок, рубців, проявів куперозу. Крім того, в шкірі запускаються власні процеси регенерації та оновлення.

%name Апарат для фракційної мезотерапії, як він діє, відгуки про процедуру, відео

Кваліфікований фахівець завжди виявляє наявність протипоказань перед початком процедур. До їх числа відносяться різні шкірні захворювання, відкриті рани, вагітність, лактація, епілепсія, лихоманка, інфекційні захворювання, проблеми з серцево-судинною системою, гепатит, діабет, епілепсія, психічні порушення, грибкові ураження шкіри, післяопераційний період, запальні процеси, погане самопочуття.

Також бажано за кілька днів до відвідування косметолога утриматися від вживання алкоголю, куріння, вживання препаратів, що впливають на згортання крові. При недотриманні даних рекомендацій можуть виникати різні проблеми.

Після фракційної мезотерапії ускладнення виникають рідше, ніж після звичайної. Але іноді можуть з’явитися синці, синці, набряки, алергічні реакції, запалення, некроз, рубці, головні болі, нудота.

Для того, щоб уникнути даних наслідків, важливо дотримуватися рекомендації косметолога в реабілітаційному періоді. Триває він зазвичай не більше доби. Протягом даного часу не рекомендується відвідувати сауну, басейн, солярій, гарячі ванни. Також не слід наносити на оброблені ділянки шкіри зігріваючі маски та інші засоби, які можуть викликати роздратування.

%name Апарат для фракційної мезотерапії, як він діє, відгуки про процедуру, відео

Кому піде фракційна мезотерапія? Звичайно, тим, хто не має протипоказань і потребує поліпшення стану шкіри та (або) її омолодження. Конкретних вікових обмежень для даної процедури немає. В залежності від віку і стану шкіри, досвідчений косметолог підбирає потрібний мезо-коктейль. Для дівчат це можуть бути вітамінні комплекси, для жінок старшого віку додається гіалуронова кислота і інші більш сильні речовини. Адже мезотерапія допомагає впоратися не тільки з віковими змінами шкіри, але і при акне, постакне, рубцями, зайвою жирністю. Разом з тим, багато косметологи радять починати процедури не раніше двадцяти років.

Відгуки

Валентина, 45 років: «Під час та після сеансу звичайної мезотерапії відчувала хворобливі відчуття. Вдруге йти на цю процедуру не хотілося. Подруга порадила спробувати фракційну мезотерапію. Дійсно, це було практично безболісно, а ефект набагато краще. Тепер періодично проходжу курс по 4-5 процедур».

Олеся, 21 рік: «У мене дуже проблемна шкіра. У підлітковому віці я страшенно мучилась з вугровим висипом. Після неї на обличчі залишилися сліди, які псують мій зовнішній вигляд. Після консультації лікаря зважилася на дану процедуру, виявилося зовсім не боляче. З першого разу, звичайно, нічого не пішло. Але після п’ятої процедури вже було видно хороший результат».

Відео по темі статті

Також цікаве: