Аминояль стронг біоревіталізація: інструкція, склад препаратів, відгуки і відео про мезотерапії

Кожній жінці хочеться зберігати свою молодість і красу як можна довше. У сучасному світі пропонується стільки засобів і процедур для позбавлення від вікових змін і інших недосконалостей шкіри обличчя, що можна легко заплутатися. Мезотерапія, мікродермабразія, плазмоліфтінг і багато інші слова для багатьох жінок залишаються незнайомими і неприємними. Сьогодні розповімо про такий популярною процедурою, як аминояль стронг біоревіталізація.

520d0dc0aa8ae3f38ef48193be4aa879 Аминояль стронг біоревіталізація: інструкція, склад препаратів, відгуки і відео про мезотерапії

Сама по собі біоревіталізація полягає у введенні в шкіру пацієнта гіалуронової кислоти. Вона, звичайно, виробляється в організмі людини. Але чим ми старші, тим цей процес здійснюється гірше. Шкіра стає тьмяною, сухою, в’ялою, з’являються зморшки. Процедура біоревіталізації допомагає повернути їй свіжий, здоровий і молодий вигляд.

Існує кілька методів її проведення і застосовуваних при цьому препаратів. Найпоширенішим способом є ін’єкції коштів з гіалуронової кислотою. Лазерна біоревіталізація не так популярна. До речі, не варто плутати біоревіталізація і мезотерапію. Ці дві процедури хоч і схожі, але все-таки різняться. За допомогою мезотерапії в шкіру точково надходить ціла суміш лікарських препаратів. Біоревіталізація проводиться з гіалуронової кислотою з використанням іншого методу.

Аминояль стронг (Amino Jal-Strong) – це биоревитализант, тобто препарат, що містить гіалуронову кислоту і застосовуваний для даної процедури. Аминояль стронг біоревіталізація — це введення під шкіру ін’єкцій саме цього препарату.

bd375c30f31040aa2158c270552aece1 Аминояль стронг біоревіталізація: інструкція, склад препаратів, відгуки і відео про мезотерапії

На ринку косметологічних послуг пропонується чимало препаратів для біоревіталізації. Аминояль стронг проводиться італійською компанією і зарекомендував себе дуже добре. Він дешевше багатьох аналогічних засобів, але не поступається їм в якості та ефективності. У лінійці засобів випускається також просто аминояль биоревитализант.

У чому ж відмінність і який склад у цих препаратів? І Аминояль, і Аминояль стронг, звичайно ж, містять гіалуронову кислоту. Крім неї в препарати входять потрібні для шкіри амнокислоты, хлорид натрію і вода. Різниця в тому, що в Аминояль стронг їх концентрація вище.

В яких випадках застосовується біоревіталізації Аминояль стронг? Оскільки даний препарат має більш сильну дію, його використовують, в основному, не для профілактики, а для боротьби з вже проявилися ознаками старіння. Процедура допомагає зробити шкіру більш щільною, пружною, сяючою, коригує її вікові зміни. Більш того, вона запускає в шкірі регенеруючі процеси, сприяючи виробленню власного еластину і колагену. Вона також застосовується перед і (або) після пілінгів, пластичних операцій. У комплексі з іншими засобами Аминояль стронг може застосовуватися для мезотерапії.

63c57224e132a22670e186a9a165efeb Аминояль стронг біоревіталізація: інструкція, склад препаратів, відгуки і відео про мезотерапії

Як проходить процедура біоревіталізації Аминояль стронг? Загалом, так само, як і інші її види. Різниця в тому препарат, який міститься у шприці для ін’єкцій. Перед будь косметологічної процедурою необхідна певна підготовка. В першу чергу, необхідно знайти кваліфікованого косметолога і проконсультуватися у нього. Досвідчений фахівець обов’язково оцінить стан шкіри і з’ясує наявність (відсутності) протипоказань для проведення процедури.

Для початку варто розуміти, що її не рекомендується застосовувати раніше тридцяти п’яти років. Також не варто робити біоревіталізацію під час вагітності, годування грудним молоком, при захворюваннях кровоносної, імунної системи, діабеті, онкології, герпесі, різних запальних процесах. Крім того, косметолог повинен встановити, чи немає у клієнта непереносимості будь-якого компонента препарату, схильність до набряклості і колоїдному рубцюванню. Не варто робити процедуру під час менструацій, після прийому алкоголю, антикоагулянтів.

Сама процедура по інструкції починається з очищення обличчя від косметики, забруднень. Далі слід пілінг і нанесення анестетика. Після чого можна приступати до ін’єкцій. Вони можуть проводитися або папульным, або лінійно-ретроградним методом.

У першому випадку робляться на однаковій відстані один від одного невеликі піднесення (папули). Після введення препарату під шкіру проводиться її дезінфекція та зволоження. Вся процедура триває близько години, але її однієї для стійкого видимого ефекту мало. Потрібно проходити курс процедур для досягнення чудового результату.

Після біоревіталізації можуть виникати почервоніння, набряки, гематоми, синці, болючість. Однак, як правило, це швидко проходить. Якщо такі явища довго не зникають, варто звернутися до свого косметолога. Для того, щоб відновлювальний період пройшов добре, потрібно виконувати рекомендації косметолога. Протягом першого тижня не варто відвідувати сану, басейн, солярій, приймати сонячні ванни, робити фізіопроцедури, масаж і пілінг. Крім того, потрібно пити менше рідини. Місця уколів чіпати руками не можна.

029b4c8553a86af074ff265bf8232b4a Аминояль стронг біоревіталізація: інструкція, склад препаратів, відгуки і відео про мезотерапії 

Відгуки

Світлана, 45 років: «В цьому році у нас з чоловіком відбудеться річниця весілля, цілих двадцять п’ять років. Так хотілося здивувати всіх своїм виглядом, тому вперше зважилася на цю процедуру. У моєї подруги родичка працює косметологом, порадила мені саме препарат аминояль стронг. Він мене не розчарував. Результат відмінний! Але, звичайно, довелося пройти курс процедур».

Ірина, 51 рік: «Почувши про цю диво-процедурі, дуже захотілося випробувати її на собі. Чесно кажучи, процедура не з приємних. Мені було боляче і під час введення ін’єкцій, і перші кілька днів після. Ефекту особливого я не помітила. Думала, що більше ніколи не буду робити цю біоревіталізація. Але потім подруга відвела мене до хорошого косметолога. Другий раз було все по-іншому. Просто небо і земля! Так що дуже важливо вибирати хороший салон і нормального косметолога».

Відео по темі статті

Також цікаве: