Альтера — процедура для обличчя. Відгуки, результати омолодження ультразвуковим ліфтингом

Безліч питань косметичного характеру можна вирішити з допомогою апарату Альтера. Процедура для шкіри особи, що проводиться за допомогою цього пристрою, має позитивні відгуки і стає все популярнішим у косметичних кабінетах краси.

Апарат Ulthera System: особливості, принцип дії

Альтера Систем (Ulthera System) – техніка поширюється хвилеподібно акустичного імпульсу, спрямована на стиск колагену в глибоко розташованому епітелії. Після проходження процедури дерма отримує ефект ліфтингу без хірургічного втручання.

Відмінною рисою методу Ulthera є вплив хвиль апарату спочатку на верхні шари шкіри, а потім низлежащие без розсіювання імпульсу і пошкодження шкірної структури. Дана техніка має максимальний ефект навіть у глибоко розташованої підшкірної тканини.

Дійсно ефективною є Альтера — процедура для обличчя. Відгуки про цю методикою омолодження практично завжди позитивні

Використання медичного обладнання йде в двох напрямках: терапевтичному та вуализационном.

Терапевтичне застосування являє собою роботу над проблемними місцями вглиб шкіри до 8 мм. Саме завдяки йому шкіра отримує ліфтинг-ефект.

При вуализационном використанні, наконечник системи застосовується як прилад ультразвукової діагностики, дозволяючи помічати незначні зміни.

Загрузка...

Які проблеми вирішує апарат Ulthera System

Щорічно для краси жіночого обличчя розробляється величезна кількість процедур і косметичних засобів. Однією з найбільш затребуваних, за відгуками косметологів, є ліфтинг з використанням системи Альтера.

Метод ліфтингу Альтера вирішує проблеми:

 • первинними ознаками зміни овалу обличчя;
 • навислим верхнім століттям;
 • грижею нижньої повіки;
 • бровным опущенням і опущенням куточків губ;
 • першими ознаками старіння у вигляді зморшок і складок (у тому числі в області носа і губ);
 • в’яненням шкіри унаслідок зміни ваги або віку;
 • асиметрією губ.

Самим затребуваним застосуванням апарату є корекція епітелію на обличчі і поверхнева м’язово-апоневротичний корекція особи.

Для якого віку показаний ультразвукової ліфтинг Альтера

На думку косметологів, до ліфтінгу Ulthera System не варто вдаватися до 40 років.

Звичайно, є окремі «фахівці», які можуть порадити його і в 35, але перед процедурою необхідно впевнитися, що інші способи повернути красу дійсно вже недієві.

Області застосування апарату Ulthera System

За відгуками косметологів і звичайних жінок, процедура для особи Альтера відмінно справляється з поставленими завданнями. Косметологи класифікують вплив апарату в трьох напрямках:

 • Ліфтинг верхньої зони обличчя, лоба.
 • Ліфтинг середньої зони обличчя.
 • Ліфтинг нижньої зони обличчя.
 • Верхня зона обличчя, лоб

  Завдяки процедурі Ulthera System корекцію верхньої зони обличчя і чола можна провести швидко і безболісно. В результаті підтягується шкіра чола, ліквідуються зморшки, моделюється привабливе розташування брів, погляд виходить більш виразним і забирається ефект «гусячих лапок» біля очей.

  Варто відзначити, що після проведення Ulthera System, можна з радістю відмовитися від блефатопластики через її неактуальність.

  У підсумку Альтера знижує активність межбровных мімічних м’язів, піднімає брови, знижує активність м’язів лоба, розгладжує зморшки в куточках очей.

  Середня зона особи

  При проходженні процесу ліфтингу Ulthera System середньої зони, формується чіткий овал обличчя, ефективно прибираються складки в області носа і губ, піднімають кутові частини рота, вирівнюється шкіра в області вилиць, частково піднімають тканини обличчя в області щік.

  За рахунок підтяжки середньої частини обличчя також виходить максимально чітко виражений перехід від підборіддя до шиї.

  Нижня зона обличчя і підборіддя

  Нижня частина обличчя змінює свою форму після 35 років. Це відбувається з причини втрати еластичності шкіри і її провисання. Область рота формує складки, а підборіддя змінює свої звичні обриси. Від усіх цих проблем можна позбутися, пройшовши процедуру ліфтингу Альтера.

  Ulthera System має ряд переваг перед іншими процедурами корекції нижньої зони обличчя, що підтверджують численні відгуки:

  • має високу ефективність навіть при утворенні глибоких провисань шкіри;
  • має досить тривалий результат;
  • може поєднуватися з іншими методами, для контурного зміни овалу обличчя.

  Насадки для апарату Альтера Систем, їх особливості

  У апарату Альтера Систем є насадки 3 видів, кожен з яких працює на різній глибині:

 • Насадка для поверхневого контакту. Стимулювання шкіри здійснюється на глибині до 3 мм.
 • Насадка, що впливає на середній шар епітелію. Імпульси працюють над станом шкіри на глибині від 3 до 5 мм.
 • Насадка для глибокого впливу на шкіру обличчя. Імпульс апарату проникає на глибину до 8 мм.
 • При ГРВІ ліфтинг на апараті Альтера Систем протипоказаний

  Кому не можна робити ультразвукової ліфтинг Альтера: протипоказання

  Незалежно від максимальної безпеки техніки проведення, Ulthera System протипоказана особам, у яких:

  • низький рівень згортання крові;
  • гостре респіраторне захворювання гортані або бронхів;
  • присутній імплантований кардіостимулятор або металевий імплантат (не входять в перелік: імплантат зуба, золоті нитки, коронки);
  • виношування дитини і годування груддю;
  • пошкодження верхнього шару епітелію будь-якого розміру;
  • онкологічні захворювання будь-якого ступеня;
  • вугровий висип;
  • присутні косметичні філлери в передбачуваній зоні роботи апарату, ще не закінчили свою дію.

  Як підготуватися до процедури з апаратом Альтера Систем

  Процедура для обличчя Альтера, виходячи з відгуків жінок і рекомендацій косметологів, вимагає ретельної підготовки шкіри.

  Як правило, якщо і зустрічаються негативні відгуки, то вони мають підставу бути саме із-за неправильної підготовки до процедури.

  Не рекомендується за 3 дні до процедури використовувати агресивні косметичні продукти: скраби, пілінги, а також засоби, у складі яких є саліцилова, гліколева кислоти або ізотретиноїн.

  Як проводиться процедура апаратом Ulthera System

  З чого ж косметолог починає процес підтяжки обличчя?

  Оскільки дія ультразвуку йде строго по лініях, при проведенні ліфтингу не зачіпаються суміжно розташований епітелій і судини, у результаті чого по закінченні підтяжки відсутні сліди косметичного впливу.

  До початку процедури на шкірі обличчя робиться розмітка, яка безпосередньо і буде служити лініями ковзання наконечника пристрою. На наступному етапі наноситься спеціальний гелеподібний складу, полегшують рух по шкірі.

  Якщо є завищена чутливість до болю, поверхня особи обробляється знеболюючим засобом.

  Якого результату чекати після проведення процедури

  Ulthera System – метод омолодження, має пролонговану дію на шкіру обличчя. Наприклад, свіжий колаген утворюється ще 20 днів.

  Після закінчення цього часу можна побачити кінцевий результат від ліфтингу.

  При вирішенні повернути молодість, але небажання лягати під ніж до хірурга – Альтера Систем буде найбільш підходящим варіантом. Ефективність даної процедури можна порівняти за наслідками з СМАС-ліфтингом, але без великого ряду протипоказань, як у останнього, і без хворобливих відчуттів.

  Ускладнення і наслідки ультразвукового ліфтингу Альтера

  За статистикою, позитивного результату досягають 90% людей, які скористалися процедурі Альтера. Процедура для обличчя збирає хороші відгуки один за іншим. Але мають місце і 10%, яким Ulthera System не справила належного ефекту.

  Після процедури можуть бути наступні ускладнення:

  • Часткове почервоніння в місці проведення процедури. Можуть зіткнутися люди, у яких тонка шкіра або близьке розташування судин крові. Як правило, побічний ефект йде через добу.
  • Больові відчуття (регулярні або в момент торкання). Можуть протриматися протягом місяця.
  • Втрата чутливості. Побічний ефект проходить протягом тижня. У цей час заборонено використання пиллингов і скрабів.

  Як довго тримається ефект

  Ulthera System допомагає візуально помолодшати на кілька років. Однак в організмі необоротно старіння, значить і ефект від процедури хоч і тривалий, але не вічний.

  Омолодження за допомогою Альтера Систем: фото після процедури і через місяць

  Як правило, результат видно протягом 3 років, потім процедуру необхідно пройти ще раз.

  Незалежно від того, що у ліфтингу така довготривала результативність, мінімальну корекцію косметологи рекомендують проходити щорічно (для активізації синтезу колагену).

  Скільки коштує ліфтинг Альтера в залежності від області застосування

  Залежно від області дії, а також кількості імпульсів, ліфтинг Альтера має наступний прейскурант цін:

  Зона впливу/кількість імпульсів Ціна (крб) Альтера Систем 1 лінія 500 Альтера Систем вся зона особи/900 імпульсів 151000 Альтера Систем вся зона особи/700 імпульсів 121000 Альтера Систем вся зона особи/400 імпульсів 90000 Альтера Систем вся зона особи/200 імпульсів 39000 Альтера Систем ліфтинг верхніх повік/50 імпульсів 33000 Альтера Систем верхня губа/20 імпульсів 15000 Альтера Систем ліфтинг області щік/200 імпульсів 59000 Альтера Систем зона щелепи/150 імпульсів (>45) 46000 Альтера Систем зона щелепи/250 імпульсів (<45) 58000

  Ознайомившись з відгуками щодо процедури для особи Альтера систем, можна ще раз переконатися в її ефективності, безболісності і безпеки.

  На думку багатьох косметологів, сучасний апарат Ulthera System – прекрасна альтернатива хірургічним методам омолодження. При цьому, він має мінімум протипоказань, можливих неприємних наслідків і ускладнень, при максимальному позитивному результаті омолодження шкіри особи.

  Автор: Катерина Ковальчук

  Альтера — процедура для обличчя + відгуки про неї — в цьому відео:

  Що являє собою апарат Альтера Систем і як він допомагає омолодження особи:

  Відгуки

  Також цікаве: