Аерограф для нігтів: як вибрати, як користуватися, фото і відео інструкції, відгуки

Кожна дівчина погодиться, що манікюр – спосіб підкреслити свою індивідуальність. Але як зробити такий манікюр, який буде особливим і оригінальним? У такій ситуації допоможе аерограф для нігтів. Це спеціальний пристрій, який робить манікюр за допомогою повітря. Працює він дуже просто. Пристрій нагадує ручку, в яку необхідно заправити бажану фарбу, і вона з допомогою стисненого повітря розпилює її на нігті. За допомогою такого апарату можна зробити популярний манікюр, у якому відбувається поєднання різних кольорів, а переходи з одного кольору на інший виглядають плавними.

a1659c8bbad1325a2aeef79e30059c93 Аерограф для нігтів: як вибрати, як користуватися, фото і відео інструкції, відгуки

Для того, щоб зробити такий манікюр, потрібно дотримуватись схеми. Перед початком процедури необхідно зробити манікюр, який побажає дівчина. Тобто підпиляти нігті, видалити кутикулу і прибрати задирки. Після цього слід розпорошити фарбу, яка буде базою.

Далі необхідно взяти той малюнок або трафарет, силует якого дівчина хоче бачити на своїх нігтях. І наклавши його на ніготь, розпорошити наступну фарбу, саме цей колір і прийме силует малюнка.

Далі можна експериментувати, наносячи на нігті блискітки або елементи декору.

І в кінці обов’язково варто нанести закрепительный лак.

a25da345a52da1dfbc9fe8089944927e Аерограф для нігтів: як вибрати, як користуватися, фото і відео інструкції, відгуки

З опису процедури аерографії стало зрозуміло, як користуватися аерографом. Залишається зрозуміти, як вибрати аерограф і трафарети з малюнками. З трафаретами зрозуміло: вибір залежить тільки від переваг дівчини. Які візерунки або картинки дівчина захоче бачити на нігтях, такі трафарети і купить. Зазвичай один комплект розрахований на кілька сеансів аерографії.

У питанні, який придбати аерограф, варто звернути увагу на те, що вони відрізняються за кількома параметрами.

 • Тип дії: одинарний (немає можливості регулювати потік фарби, і вона заливається в тій кількості, яка потрібна для одного нігтя); подвійне дію (є контроль подачі фарби, що дозволяє регулювати товщину ліній).
 • Виходячи з цих двох критеріїв, потрібно сказати, що апарат з одинарним типом дії буде коштувати дешевше, а з подвійним дією розрахований більше на професіоналів, тому перший час з ним буде важко працювати.

 • Тип розпилення: зовнішній (змішування фарби і повітря відбувається поза апарату); внутрішній (змішування відбувається всередині апарату і таким чином можна отримати лінію будь-якої товщини).
 • Розміщення місткості, призначеної для фарби. Вони бувають трьох видів: бокові, верхні і нижні. Від розташування не залежить результат і процес роботи. У такому виборі головне — як буде зручніше у використанні для дівчини.
 • a75b8ca4be59a6b8c23db5b572bdee6b Аерограф для нігтів: як вибрати, як користуватися, фото і відео інструкції, відгуки

  Для того, щоб купити апарат для манікюру, необхідно заздалегідь дізнатися, які саме форми користуються популярністю серед дівчат. Краще зупинити свій вибір на більш дорогих аэрографах, так як вони є надійними і довговічними.

  Перед тим, як починати працювати з апаратом, варто дізнатися кілька правил його використання. Перед початком кожної процедури варто перевіряти, чи не залишилася з минулого нанесення фарба в ємності. Спочатку слід заливати трохи фарби, щоб мати можливість контролювати товщину ліній, так і взагалі велика кількість фарби не варто заправляти, так як можна зламати аерограф.

  Перші сеанси в домашніх умовах слід починати з нанесення легких картинок або візерунків і далі ускладнювати завдання. І звичайно ж, після кожної фарбування варто промивати аерограф від залишків барвистого кошти, так як засохла фарба може і не відмитися, що зіпсує апарат.

  17d41df2396e8760758b2d410edbe323 Аерограф для нігтів: як вибрати, як користуватися, фото і відео інструкції, відгуки

  Обов’язково перед покупкою такого апарату варто звернутися до допомоги інтернету, подивитися відео огляди на таку річ і саму процедуру нанесення, щоб було зрозуміло, як з ним працювати. Також можна знайти багато фото уроків, де показується, які можуть бути трафарети, і як слід тримати носик аерографа для правильного нанесення фарби.

  Незамінними помічниками в підборі апарату для аерографії стануть відгуки дівчат, які вже придбали цей пристрій для манікюру.

  Спеціаліст Галина Старенко ділиться своїми спостереженнями: «Така річ необхідна тільки для роботи в салоні, для домашнього манікюру не варто купувати, так як коштує він дорого, і дуже багато з ним мороки. Крім аерографа потрібно придбати спеціальні фарби і компресор, який буде подавати стиснене повітря в нього. Також всі комплектуючі та фарби потрібно купувати в спеціальних магазинах, яких не так багато в кожному місті. Також для процедури нанесення фарб, потрібні купити розчинник і закріплювач фарб. Так що, пристрій корисне, але для роботи вдома не є вигідним».

  Луї пише про аерографі: «Дуже багато проблем з ним. Спеціальна фарба, закріплювач потрібен, інакше фарба облупиться. Промивання аерографа займає багато часу, що значно збільшує тривалість процедури. Також новачкам вкрай необхідно пройти навчання, інакше будуть мучитися з ним, адже його потрібно правильно тримати, і трафарет теж правильно накладати».

  Відео по темі статті

  Також цікаве: