Скляні столи для кухні: фото

У сучасному дизайні інтер’єру найбільш цінними параметрами є свобода, лаконічність та повітряна легкість простору. Всі деталі жилого приміщення повинні мати строгі лінії, зрозумілі форми, зручні складові частини і невагому фурнітуру.

Оскільки стала важлива надійність і тривалість застосування деталей інтер’єру, процес підбору меблів став більш ретельним і продуманим. При цьому дуже важливо враховувати зовнішній вигляд і екологічність матеріалів, з яких виготовляються практичні і гармонійні предмети меблів і побуту.

Для сучасних комфортних кухонь часто відмінно підходять стильні скляні столи, які підкреслюють оригінальність і цікавість модного дизайну. Для такого приміщення меблі із стандартного крихкого скла не дуже підходить, оскільки володіє невисокою міцністю і функціональністю.

Для кухонного приміщення передбачено використання столів з спеціального міцного загартованого скла, яке також може застосовуватися у виробництві вікон, скляних аксесуарів, кухонних атрибутів, елементів вставок. Нехрупкое скло має певний ускладнений принцип обробки, за рахунок чого збільшується стійкість до пошкоджень і ударів. Крім того, елементи скляних меблів мають велику товщину, закруглені краї і цікавий різноманітний дизайн.

Завдяки сучасним розробкам і нововведень, скляні поверхні можуть містити елементи вітражу, хитромудрі плоскі малюнки, візерунки з використанням зображення геометричних фігур. Для досягнення гарних малюнків сучасні майстри використовують певні техніки використання текстурних барвників, напилення за допомогою спеціального барвного порошку і інші методи прикраси скляних поверхонь. Однак найбільш популярними й затребуваними для оформлення сучасних кухонних приміщень є столи з прозорими поверхнями.

При виготовленні скляних меблів прийнято використовувати матеріали не тонше 8 мм. В процесі виплавки та формування такої меблів можливе створення фігурних ніжок, вигнутих елементів або вставок. Крім усього іншого, скляні меблі є досить екологічною і гіпоалергенною, до того ж вона досить легко очищається від будь-яких забруднень і не вбирає сторонні запахи і вологу. Однак не слід забувати про зовнішньому вигляді такої меблів, яка може гармонійно вписатися і внести родзинку в практично будь-який стиль інтер’єру. Скляні меблеві гарнітури виробляються в невеликій кількості або виконуються спеціально під замовлення, що відбивається на їх вартості.

Кухонний стіл зі скла відмінно підійде для приміщення будь-якого розміру і планування. Крім того, він може об’єднувати і бути продовженням інших функціональних елементів меблів і побуту. При невеликій площі кухні рекомендується купувати меблі-трансформер, яку при необхідності можна перетворити на повноцінний предмет меблів. Також існують зручні висувні столи, які містять функціональні розсувні механізми, що нагадують за формою метелика. За допомогою такого механізму можна легко регулювати розмір столу, а якщо стіл має механізм, що регулює висоту, його можна перетворити на великий місткий стіл для обіду всієї родини.

У сучасних кухнях найчастіше можна зустріти об’єднані елементи скляних меблів, які гармонійно поєднуються з елементами дерева, каменю або пластику. Таке поєднання досить зручно, оскільки скло відмінно гармонує з будь-якими сторонніми матеріалами, однак, найбільш часто використовують у поєднанні зі скляною поверхнею хромовані деталі та елементи.

При виборі колірного напрямки скляній поверхні кухонного столу, слід враховувати загальний дизайн інтер’єру або особисті уподобання мешканців. Є відтінки, які є універсальними для будь-якого оформлення кухні. Наприклад, білі, бежеві, сірі, молочні, кремові кольори можна вдало поєднати навіть з яскравим і насиченим інтер’єром. Крім того, найбільш універсальним і затребуваним є чорна або темна поверхня столу. У комплекті з таким столом відмінно виглядатимуть хромовані крісла або стільці, які підкреслять оригінальність і сучасність.

Найбільш вдало такі предмети меблів підходять для оформлення кухні в сучасному стилі або інших оригінальних напрямках. Якщо приміщення кухні дозволяє, меблевий гарнітур можна розташувати в середині кімнати, таким чином, він стане центральним елементом інтер’єру. Якщо ж приміщення не дозволяє таке розташування, меблі можна встановити в кутку, або збоку, і від цього вона не стане менш помітною або привабливою.