Перші ознаки вагітності

Вагітність настає відразу після того, як яйцеклітина запліднюється сперматозоїдом. Жінка дізнається про це, коли з’являються перші ознаки вагітності. Деякі з них можна відчути вже відразу після зачаття. Іноді затримка менструального циклу – це перший знак, але багато хто відчуває симптоми задовго до цього. Навіть у однієї жінки кожна вагітність може протікати по – різному, більшість же симптомів у всіх однакові.

Деякі ознаки вагітності до затримки.

Сильна втома може початися відразу після зачаття дитини. На ранній стадії підвищується рівень прогестерону в організмі, що може викликати почуття апатії. Часто в цей час відзначається зниження рівня цукру в крові, артеріального тиску, все це і викликає слабкість, перепади настрою і зниження активності.

Збільшення чутливості, поколювання, біль і набряки в грудях – це може відбуватися через гормональні зміни, що відбуваються в організмі.
Вагітні жінки часто виявляють, що від улюблених продуктів їх відвертає, зате з’являються незвичайні кулінарні бажання і дивні поєднання продуктів. Ці пристрасті або огиду може виникнути відразу після зачаття, тому також вважається появою перших ознак вагітності. Через підвищеного рівня гормонів, можуть початися будь-які проблеми з травленням, такі як нудота, розлад шлунка або запори.

Багато жінок ще на ранній стадії, помічають зміна вагінальних виділень. Кількість цервікальної рідини збільшується, статися це може після запліднення, і визначити зачаття можливе практично відразу.

Також треба звернути увагу на часті сечовипускання. Через зміни, що відбуваються в організмі у вагітних, жінка може помітити, що у неї почастішали позиви в туалет.

І, якщо в строк не настає менструація, в більшості випадках це пов’язано із зачаттям дитини, чому свідчать ознаки вагітності після затримки.
Для точного визначення, можна придбати спеціальний тест. Наявність двох смужок на тесті говорить про настання вагітності.

Також можна виміряти базальну температуру тіла, яка, як правило, починає знижуватися з настанням місячних, якщо ж протягом кількох днів після затримки вона залишається високою – це говорить про зміну стану.

Коли ембріон в матці починає рости, вже через 14-20 днів після овуляції, жінка може відчути невеликий тонус матки. Це стискання м’язів може тривати в першій половині вагітності, поки матка пристосовується до дитини, різко збільшуючись в розмірі.

І, звичайно, візуальним ознакою є збільшення живота – в перший місяць це практично непомітно, але з кожним днем ​​дитина, а за ним і живіт мами стають все більше.

http://stranadetstva.ru

Posted in Вагітність and tagged , , . Bookmark the permalink. RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.

Comments are closed.

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark.