Модні короткі зачіски 2012

Догляд за власним волоссям, підбір дійсно оригінальних, елегантних і стильних зачісок – незаперечний заставу привабливості кожної сучасної модниці або модника.

Оригінальна зачіска, підібрана зі смаком, у відповідності з останніми модними тенденціями, грає настільки ж важливу роль, як і витончений наряд або аксесуари до нього.

Модні короткі зачіски 2012 – стильна візитна картка для чоловіків і спосіб оригінального самовираження для жінок. Представницям прекрасної статі деколи дуже не просто розпрощатися з довгим волоссям і вибрати кардинально новий варіант зачіски на короткому волоссі.

Однак все частіше, в пошуках яскравого і оригінального образу модниці, бажаючи змінити свій імідж, вибирають стрижки саме на короткому волоссі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Модні короткі зачіски 2012, які вже взяли на своє озброєння відомі світові стилісти, безсумнівно, порадують і здивують мільйони модників і модниць. У новому сезоні зачіски на короткому волоссі міцно пов’язані зі способом життя сучасної жінки.

В центрі уваги образ активної життєрадісною леді, яка звикла залучати до себе загальну увагу. До того ж зачіски на короткому волоссі досить прості і невибагливі в процесі повсякденної укладання. У порівнянні з довгим волоссям вимагаю менше часу для того, щоб привести їх у порядок. Вони виглядають більш оригінально, надають загадковою і привабливою сексуальності вигляду кожної окремої леді.

Як і раніше, в новому сезоні в моді будуть три найбільш популярні стрижки на короткому волоссі. А саме: стрижка паж, стрижка “під хлопчика” з розпатланим кінчиками і стрижка боб у всіх її варіаціях (з чубком, з рваними краями, асиметричні варіанти, об’ємні стрижки).

Модні короткі зачіски 2012 для чоловіків відзначені віянням спортивного стилю. Стилісти рекомендують модникам вибирати різні варіанти зачісок залежно від зміни сезону. Можна, наприклад, змінювати тип чубчика. Найбільш актуальним варіантом для чоловіків буде стрижка на лагідних волоссі з бічним чубчиком.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви вирішили в новому сезоні змінити свій вигляд, почніть з підбору нової, стильної зачіски. Гарненько продумайте всі нюанси, порадьтеся з майстром в салоні краси, і вперед до яскравих, неординарних змін.

http://f-hair.ru

Posted in Стиль and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.

Comments are closed.

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark.