Кухні в стилі хай-тек: фото, дизайн та інтер’єр

Одним із стилів, що першокласно поєднується з енергійними віяннями сучасної життя, визнається хай-тек. Саме до нього звертаються, оформляючи ледь не будь-яке житлове приміщення в будинку. Однак найбільш доречно виглядає він на території кухонь.

Хай-тек може здатися дуже суворим, «неживим», холодним варіантом дизайну. Але він приносить сучасність, зручність. У ньому лідируючі позиції відводяться ергономічності, функціональності.

Загрузка...

Кольоровідчуття в стильовому напрямку

Для такого стилю існують особливості. Він тяжіє до чорного й білого відтінку, попелясто-сірому і срібному кольорах. Але також дозволено використання яскравих тонів. Червоний, насичений синій або жовтий можуть переважати в кухні або ж бути яскравими штрихами.

Популярність хай-тек і отримав завдяки застосуванню металу і скла. Такого роду матеріали вписуються в кухонне приміщення. Сталь або алюміній є міцними матеріалами, як і щільне скло, яке може бути матовим, глянсовим або поєднувати обидва варіанти. Скляні стільниці, обрамлені металом, чудово виглядають на кухні в стилі хай-тек.

Гармонія геометрії, розмірів і ліній

Для цього оформлення переважно використовувати підвісні стелі. Необхідно відмовитися від химерною ліпнини або хитромудрих елементів декору. Хай-тек не потребує додаткових прикрас, роблячи ставку на безпосередню багатофункціональність. Саме вона, ця багатофункціональність, настільки незамінна для кухонь.

В рамках декоративних штрихів використовується посуд (скляна і металева), позбавлена помітних візерунків. Статуетки без чітких прорісовок, прозорі вази зі скла доповнюють загальну картинку інтер’єру.

Хай-тек закликає відмовлятися від плавних ліній, акцентуючи увагу на строгості прямих, на гострих кутах. Він, як не один стиль, дозволяє панувати на території кухні відмінному порядку.

Подібний варіант дизайну підходить для кухонного приміщення будь-якого розміру. З-за своєї функціональності маленькі кухні візуально отримують більше простору. Великі кухні ж не виглядають захаращеними, в них не потрібно займати порожні кути.

Гра світла

Оформляючи кухню в подібному варіанті стилю, важливо приділити увагу висвітленню. Для хай-тека характерно переважання світла і відображають його поверхонь. Чудово використовувати вбудовані лампи для стелі або меблів. Світло також дозволяє зробити потрібні акценти на робочому місці кухні, над обіднім столом.

Від декору вікон доведеться практично відмовитися, звичних фіранок в хай-теке не спостерігається. Але регулювати природне освітлення можна, повісивши металеві або пластикові жалюзі.

Побутова техніка і меблі

У кухонному приміщенні необхідно наявність різноманітної техніки, яка не ховається від погляду. Меблі повинна мати багато скриньок і поличок.

Чудово використовувати для хайтек кухні елементи меблів, які можуть трансформуватися. Труби і проводка не вимагають, щоб їх ховали. Такого роду деталі декорують і першокласно вписують в подібний інтер’єр, вносячи урбаністичну нотку.

Кухня в цьому стилі виглядає блискучою, легкої, чистою. Вона функціональна і дуже зручна. Можна сказати впевнено, що стиль зайняв лідируючі позиції в інтер’єрному дизайні і не збирається їх поступатися.