Кухня кольору слонової кістки, дизайн, фото, відео

Кухня виготовлена у вишуканому тоні, завжди має витончені фарби, лінії і легкі конструкції. До таких слід віднести варіанти меблювання з кольору слонової кістки, які завжди відкриють погляду відвідувачів приміщення досить шикарним, дорогим і стильним.

Красу і свіжість кольору

Колір слонової кістки вважається нейтральним, а тому до нього легше підбираються матеріали інших відтінків. Також цей колір відносять до більш натуральним і м’яким, що чудово підходить до розробки величезної кількості меблевих проектів різних стильових напрямків. Тому меблі такого виконання завжди додає приміщенню свіжість і навіть деяку привабливість.

Відтінок слонової кістки ще називають Айворі, що в перекладі з англійської, означає – білий з відтінками і домішкою жовтого кольору. Деякі вважають, що такі фарби не слід поєднувати з яскравими квітами, а потрібно лише до них застосовувати тільки пастельні тони, однак сучасні дизайнера приходять до інших висновків і пропонують наступні професійні рішення для створення кухонь:

  • Органіка з оливковою кольором – такі кухонні гарнітури, які поєднують в собі колір слонової кістки з темним оливковим відтінком, завжди будуть виглядати природно і природно. Тут можна оформити кухонний фартух і фасади оливковою кольором або ж просто пофарбувати всі стіни в цей колір, а меблі кольору Айворі.
  • Підкреслено деревом – досить грамотно і актуально розбавляти кухонні шафки світлого відтінку з деревними породами як темного, так і світлого варіанти.
  • Коричневий і чорний – це напрямок більше підходить для господарів з лаконічним і суворим смаком, а тому воно застосовується лише у виняткових підходах дизайнерів до клієнтів. Також ця гра, здавалося б, убогою палітри, дуже приваблює до себе сучасних фахівців інтер’єрних рішень.
  • Фруктові або ягідні вкраплення – якщо тільки на якусь мить уявити собі кухню зі слонової кістки з вишневим або малиновим фартухом, тоді відразу стане зрозуміло, що такий настрій досить притаманне тим, хто любить світлі кухні розбавляти яким-небудь одним кольором, що нагадує ягоди або фрукти.
  • Блакитний і синій – незважаючи на інтенсивність синього кольору і тон блакитного відтінків, колір слонової кістки тільки виграє від цього поєднання, надаючи приміщенню більше свіжості і вишуканості.

Загрузка...

Які стильові спрямованості підійдуть для світлої кухні

Ваша кухня має певну стильову спрямованість, і ви сумніваєтеся, чи підійде колір Айворі для інтер’єру, тоді необхідно звернути увагу на деякі дизайнерські підходи з застосуванням цього відтінку:

  • Прованс – для створення кухонного приміщення в цьому французькому стилі цей колір здається навіть рідним йому, настільки він вигідно вписується в саму ідею колоритності та етносу Провансу.
  • Модерн – більш сучасний напрямок з урахуванням цього кольору завжди буде надавати інтер’єру урочистості і розкоші.
  • Хай-тек і мінімалізм – не для всіх типів цього стильового напряму слонова кістка підходить в якості спектрального оформлення. Адже цей відтінок дуже теплий і природний, а стилі, найчастіше, вимагають наявності більшої кількості металу, гладкості, холодності і геометричної ідеальності поверхонь.
  • Класичний – для цього напряму відтінок слонової кістки також гармонійний, як і для провансу. Тут доречні будуть різні оформлювальні моменти типу різьби, молдингів і інших прикрас дверних фасадів. А також до такої кухні завжди буде легше підібрати стільницю, обідній стіл або світильники з фіранками.