Коси для довгого волосся 2012, фото

За що ми любимо коси?
Завдяки зручності і простоті коси зберігають свою актуальність вже багато років. У 2012 році коси також на вершині своєї популярності.

Дизайнери пропонують нам звернути увагу на класичні плетіння і оригінальні прикраси для волосся. Так, на зміну коротким кіс приходять довгі моделі. Зокрема актуальні коси, заплетені боці, а також об’ємні моделі.

Коси для довгого волосся 2012

 

Велику популярність отримають традиційні плетіння з трьох пасом. Це може бути як відомий з дитинства нам колосок, так і французька коса. Багато стилісти використовують в нових роботах плетіння перевернута французька коса.

Коси для довгого волосся 2012

 

Коси для довгого волосся 2012 представлені такими плетіннями як «риб’ячий хвіст». По суті це найпростіше і практичне плетіння, адже коса риб’ячий хвіст дозволяє щільно фіксувати волосся, а значить і робити укладку «надійної».

Багато дівчат вибирають цю зачіску в якості весільного варіанту. І хоча коса риб’ячий хвіст не вибаглива, все ж варто подумати про додаткові аксесуари. Без прикрас для волосся в святковому варіанті вона може виглядати занадто просто. Для коси риб’ячий хвіст ідеально підійдуть тонкі обручі, прикраси з квітів, а також елегантні шпильки з каменями.

Коси для довгого волосся 2012

 

Що стосується екзотичних плетінь, то багато дизайнерів практикують використання африканських кісок, а також турецької каси. Варто зазначити, що в моді зачіски з зарізаного чубчиком або ж зовсім без неї.

Хітом весняного сезону стануть об’ємні коси. Взагалі зачіски з об’ємним ефектом – тренд весни.

Тому, вибираючи модне плетіння, зверніть увагу на коси в грецькому стилі. Стилісти рекомендують збирати коси, створюючи вільні пасма, які надалі можна завити. Так, можна створити оригінальну і романтичну зачіску. Прикрашати коси в грецькому стилі можна за допомогою золотих діадем, а також блискучих стрічок.

Коси для довгого волосся 2012

 

До речі про стрічки, в 2012 році багато дизайнери використовували стрічки в якості доповнення до кіс. Модно вплітати як тонкі, так і широкі стрічки в коси. Особливою популярністю будуть користуватися кругові коси-обідки зі стрічками.

Ще одним хітом нового сезону стануть коси на розпущених волоссі. Такий собі образ в стилі бохо. Богемні косички просто обожнюють зірки Голлівуду.

Не пропустіть модний тренд!

http://f-hair.ru

Posted in Стиль and tagged , , , , . Bookmark the permalink. RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.

Comments are closed.

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark.