Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

Приватний будинок — це, насамперед, зручність. Тому кожна кімната в ньому повинна бути максимально комфортною для мешканців. Варто приділяти увагу дрібницям, які створюють затишок і приємну атмосферу в будинку.

Столова кімната в будинку місце дуже важливе. Адже крім звичайних обідів і вечерь всією сім’єю, тут проходять всі свята, дні народження та ювілеї, на яких присутні гості. Важливо, щоб кімната була досить просторою. Особливо якщо передбачаються прийоми достатньої великої кількості гостей. Непогано, коли їдальня являє собою окрему кімнату. Але коли це неможливо, столову поєднують з вітальні з кухнею. Такий варіант теж підійде, якщо виходить досить вільного простору.

096b79d32ce44b623beef9803f9037d9 Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

b4e70e4c41ceea02645ffc9556f03f6b Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

c9e07cd5f0df161b6ac6619fd9bcc089 Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

Оформити столову можна в будь-якому стилі. Бажано щоб обстановка кімнати відповідала іншому будинку. Давайте розглянемо декілька варіантів оформлення максимально комфортною столової кімнати для приватного будинку.

Тепле дерево

Використовуючи для обробки і обстановки їдальні дерево, ви отримаєте затишну теплу кімнату з неповторним дизайном. Він може бути розкішним, в стилі бароко, або ж гранично простим, але від того не менш затишним. Дерев’яний стіл та стільці, витримані в одному стилі, стануть центром їдальні. Можна вибрати щось масивне, але такий стіл підійде тільки для великого приміщення. Для порівняно маленькій їдальні вибирайте негроміздкі стільці з тонкими ніжками і невеликий стіл, можна відмовитися від стандартних прямокутників і вибрати овальний або круглий стіл.

У їдальні можна встановити кілька шаф, в яких можна зберігати посуд та інші столові приналежності. Підбирайте шафи в тон столу і стільців, щоб зберегти гармонію. Світле або темне дерево, вирішувати вам. Для створення теплої обстановки, намагайтеся підбирати всі елементи обстановки в м’яких шоколадно-кремових тонах. Виберіть кремові шпалери, які легко доповнити шторами і килимом в тон. Темна меблі буде чудово виглядати на світлому фоні, можна одну стіну оформити дерев’яними планками.

fbc41ad6714f6b373dbfeccb4b2c7964 Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

8b063087c5c853f58560695af7867086 Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

aa14f77566137d5bde86b51ffbb32b30 Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

В якості освітлення можна вибрати як розкішну люстру, так і кілька діодних світильників по периметру стелі. Будь-який варіант освітлення добре буде виглядати в їдальні з дерев’яним оздобленням.

Скло і простір

Невелике приміщення можна зробити просторим за рахунок світлих тонів і легких прозорих матеріалів. Використовуйте меблі з великою кількістю скляних елементів, прозорі штори на вікна, багато джерел штучного освітлення. Робіть вибір на користь світлих шпалер та підлоги. Добре поєднуватимуться білі шпалери зі світлим принтом і ламінат в колір малюнка на шпалерах. Декоруйте кімнату цікавими підлоговими вазами, букетами свіжих квітів і трав. У такому інтер’єрі доречно буде виділити місце під деяку кількість кімнатних рослин. Симпатично виглядатиме діжка з юкою або фікусом в оточенні кількох горщиків з ліанами.

Уникайте темних елементів в маленькій кімнаті. Вони не додадуть затишку, а тільки скоротять зорові габарити їдальні. Для яскравих колірних акцентів вибирайте відтінки червоного, зеленого і помаранчевого. Вони збуджують апетит і сприяють поліпшенню травлення.

c407d404c4b892ede42fdeefd9f1cedc Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

8e250a67c28c7b408f1f07e9e7b3d201 Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

8e0d67c727576c518a56dbee1c7d4d37 Дизайн їдальні в приватному будинку: фото та ідеї

Камін в їдальні

Якщо ви поєднуєте столову з вітальнею, то продумайте розміщення такого елемента оформлення як камін. Вони вдало виглядають в будь-якій обстановці. Тим більше що необов’язково будувати справжній камін з дымоотводом, вони досить пожежонебезпечні і не підійдуть сім’ї, де є маленькі діти. Можна замовити камін як виключно декоративний елемент декору. Якщо вам хочеться грітися біля каміна зимовими вечорами, то вибирайте електричну або газову модель. Їх зараз виробляють у великих кількостях і самих різних моделей.

Фасадну частину каміна можна обробити деревом, каменем, ліпниною або навіть текстилем. Камінна полиця може служити підставкою під статуетки, сувенірну посуд або телевізор. Камін додасть вашій їдальні особливої чарівності і теплоти.