Дизайн стель в дитячій кімнаті: фото та ідеї

Все, що оточує дитину, неодмінно повинно бути гармонійним і комфортним, наповненим позитивом, адже дитинство – це час, який закладає основи майбутнього сприйняття життя маленькою людиною. Саме тому дуже важливо створити приємну атмосферу в дитячій, зробити з звичайної кімнати затишний куточок, в якому дитині буде цікаво і приємно знаходитися, вчитися і проводити час за іграми. Особливе значення в інтер’єрі дитячої кімнати має оформлення стелі.

Який стеля краще вибрати для дитячої кімнати?

Існує кілька основних способів створити красивий і якісний стеля в кімнаті дитини:

  • Натяжні стелі. Це найбільш практичний і зручний спосіб для облаштування стелі дитячої. Еластичне полотно створює ідеально рівний і гладкий стеля без вад і дефектів. Крім того, сучасні натяжні стелі з можливістю нанесення будь-яких зображень дозволять створити в кімнаті ілюзію неба з хмарами або зоряного небосхилу. Кріпиться така стеля досить просто: спочатку по периметру кімнати встановлюється металопрофіль, на який потім натягується полотно стелі. Такий варіант може бути виконаний в глянсовому, так і в матовому варіанті;
  • Стеля з гіпсокартону. Таке рішення дозволяє створити найрізноманітніші варіанти конструкцій, зробити стеля у вигляді різних геометричних форм. Цей спосіб дозволяє проявити фантазію, але має і свої недоліки – зменшує простір в кімнаті, але зате дозволяє зробити рівна стеля. Точкові світильники можуть імітувати зірки на небі, вони зроблять для засипання малюка цікавим і чарівним процесом;
  • Обклеювання шпалерами. Досить простий спосіб, який вимагає ретельної підготовки основи і якісного вирівнювання стелі;
  • Фарбування. Як і в попередньому методі, потрібно вирівняти стелю, оскільки під шаром фарби будь-які нерівності і дефекти будуть помітні. Крім того, слід особливу увагу приділити вибору фарби. Вона обов’язково повинна бути безпечною та нетоксичною.

Загрузка...

Колір стелі в дитячій кімнаті

Якщо ваша дитина навчається в школі і часто втомлюється, то йому буде комфортніше знаходитися в кімнаті, виконаної в яскравих тонах: помаранчевий, жовтий і т. д. Ці кольори бадьорять, наповнюють енергією і сприяють припливу сил. Для не надто активних дітей така колірна гамма – це саме те, що потрібно.

Для непосид краще вибрати блакитний, синій або зелений колір для оформлення стелі, як і всієї кімнати. Таке рішення дозволить приборкати надто активних малюків і створить гармонійну атмосферу спокою в дитячій кімнаті.

Імітація блакитного неба з білими хмарами дозволить домогтися природності і єднання з природою. Крім того, стереотипи щодо рожевого кольору для дівчаток і для хлопчиків синього останнім часом неактуальні, тому для своєї дитини ви сміливо можете вибирати самі різноманітні відтінки.

Як зробити незвичайну стелю в дитячій?

Якщо вітальня або кухня у вашому будинку виконані в класичному стилі, а вам і дитині хочеться чогось незвичайного або просто «похуліганити», то можна скористатися одним із запропонованих нижче варіантів для оформлення стелі в дитячій. Саме ця кімната – величезний простір для фантазії і сміливих рішень. Обов’язково порадьтеся з малям, яким би він хотів бачити стелю своєї кімнати.

  • Використовуючи фотошпалери із зображенням всього, що знаходиться на підлозі кімнати: стільців, ліжка, шафи іграшок, створіть ілюзію «кімнати догори ногами». Таке рішення буде незвичайним і привабливим.
  • Кімнату-намет можна влаштувати, якщо підвісити у центрі стелі легку напівпрозору тканину, закріпити її в кутах кімнати і з’єднати з гармонують фіранками або драпіруванням на стінах. Ефект східного шатра, туристичної намети або купола цирку обов’язково приведуть в захват вашого дитини. Один важливий нюанс: такий намет потребує особливого догляду і регулярного прання, щоб не стати джерелом пилу в дитячій.
  • Кімната, у якій «немає даху», буде виглядати дуже ефектно, якщо стеля буде виконаний у вигляді блакитного неба або з видами зірок, планет і різних космічних тел. Дитині буде цікаво, якщо таке зображення вночі буде підсвічено мініатюрними точковими світильниками.

Догодити дітям часом буває дуже непросто. Спробуйте пофантазувати разом з дитиною про те, яким він хотів би бачити стелю в своїй кімнаті, а ви в свою чергу постарайтеся втілити дитячі фантазії в реальність, керуючись порадами майстрів і дизайнерів.