Дизайн передпокою з гардеробною: фото, інтер’єр та ідеї

Якщо ви втомилися від безладу в передпокої, то пора впритул зайнятися її дизайном. Навіть якщо вона невелика, при грамотному плануванні простору тут може знайтися місце для верхнього одягу, десяток пар взуття, парасольок, сумок, рукавичок і т. д. Все це легко вміститься в компактну гардеробну і ще залишиться місце для нових покупок.

39696220313c087a66eb97ee94094f2d Дизайн передпокою з гардеробною: фото, інтерєр та ідеї

c16483bbc39551da27ac1e1212884e46 Дизайн передпокою з гардеробною: фото, інтерєр та ідеї

Гардеробна в передпокої

Розташування вбиральні у передпокої є дуже вдалим інтер’єрним рішенням. Адже всі речі, які нам потрібно взяти з собою при виході, будуть лежати не в спальні в шафі, а відразу біля дверей. Згадайте, скільки часу іноді доводилося витрачати перед виходом, щоб знайти в будинку поводок для собаки, парасольку або рукавички. Такої проблеми не виникне, якщо гардеробна буде знаходитися в передпокої.

За розсувними дверима можна буде заховати не лише ці дрібниці, але і коробки з одягом і взуттям, яка зараз не по сезону, туди ж можна прибрати праска, пилосос, драбину, швабру і ганчірки для прибирання, а також інші господарські дрібниці, яким немає місця на балконі або у ванній. Двері вбиральні можуть заховати і лічильник електроенергії, який часто псує красу інтер’єру.

ef8f6202a793761065e84619f2bcb2d9 Дизайн передпокою з гардеробною: фото, інтерєр та ідеї

Гардеробна в маленькому передпокої

В стандартних квартирах багатоповерхових будинків зазвичай невеликий передпокій і коридор. Сюди ідеально впишеться шафа-купе від стелі до підлоги. Років 10-15 тому були популярні так звані «передпокої» – кілька дерев’яних секцій, які ставили в коридорах. Але якщо купувати такий гарнітур, зверху може залишитися порожнє місце. У той час як установка шафи-купе дозволяє кожен квадратний сантиметр використовувати раціонально.

У такому шафі повинні бути полиці для зберігання речей і штанги з вішалками для верхнього одягу. Тут не може бути закритих секцій. Адже ви повинні відразу, відкривши двері, знайти потрібну річ. Можна зробити 1-2 ящика, в якому будуть лежати рукавички, щітки для взуття та інші дрібниці, але не більше.

У такому шафі обов’язково повинні бути дзеркальні двері. Виходячи з дому, ви зможете побачити себе в повний зріст. Крім того, якщо в передпокої є такі двері, вже нема потреби вішати на стіну окреме дзеркало.

9cd20b509c6d220b8b626da78a7cfbf5 Дизайн передпокою з гардеробною: фото, інтерєр та ідеї

Гардеробна в великий передпокою

Якщо є можливість, для гардеробної за допомогою гіпсокартону і розсувних дзеркальних дверей відгороджується частина холу. Іноді в таких передпокоїв є спеціальні ніші, які легко можна переобладнати в гардеробну. Заради такої розкоші можна навіть пожертвувати вікном і пристосувати підвіконня під полицю для взуття та одягу.

Якщо ви зможете правильно зонувати простір і прийняти вірне інтер’єрне рішення, у вашому передпокої з’явиться маленька окрема кімната. У ній можна буде зробити вузький прохід, уздовж якого розташовані полки різної висоти, гачки для парасольок і сумок, штанги для зберігання довгих пальт і шуб, а також курток, сорочок та іншої короткого одягу.

Якщо раціонально використовувати простір, то в таку вбиральню можна помістити дуже багато всього і розвантажити шафи на балконі, в спальні і вітальні. Наверх доцільно підняти речі, якими користуєтеся не кожен день, а також порожні коробки з-під взуття, а на рівні очей розташувати те, що вам потрібно постійно. Тільки гардеробну можна використовувати як місце для зберігання мотлоху – ви повинні відразу знаходити необхідні речі, а не витрачати по півгодини на перебирання коробок і пакетів.

672e3bf90d60ac1257ed2a8d7e10b59e Дизайн передпокою з гардеробною: фото, інтерєр та ідеї

Дизайн передпокою з гардеробною

Гардеробна повинна чудово вписуватися в інтер’єр і не кидатися в очі. Її роблять зазвичай з натурального дерева або його похідних. Колір шаф і дверей обов’язково повинен гармоніювати з підлогою та іншими предметами інтер’єру. Якщо ви ставите простий шафа-купе, то він повинен бути зі світлого дерева. Темно-коричневий шафа буде перешкоджати поширенню світла в передпокої і візуально зменшувати її. Якщо ви хочете заощадити, то передні фасади можна зробити з натурального дерева, а полиці усередині – з більш дешевого матеріалу.

Розміщення вбиральні в передпокої – це скоріше необхідність, ніж декоративне інтер’єрне рішення. Тому важливо, щоб шафа добре вписався в інтер’єр, не залучав зайвої уваги і не здавався громіздким. Раціонально використовувати кожен сантиметр, зробіть у вбиральні хороше освітлення і вентиляцію. Зберігайте речі з розумом, тоді вам не доведеться витрачати багато часу на їх пошуки.