Дизайн кухні в чорному кольорі: фото, інтер’єр

Зовсім мало людей зважуються на такий крок, як оформлення будь-якої кімнати в своєму будинку в чорних тонах. Цей колір вибирають упевнені в собі, сильні й незалежні люди, які не бояться експериментувати і вносити нововведення в своє життя. Останнім часом багато дизайнери взяли на озброєння чорний колір. Його доповнюють яскравими контрастними кольорами. Такий дизайн виходить оригінальним, сучасним і яскравим. Чорний чудово відтіняє всі інші відтінки, на його тлі кожен колір повністю розкриває всю глибину і оксамитової.

Баланс у всьому

Чорний колір має властивість візуального зменшення предметів. Потрібно бути вкрай акуратним використовуючи його як основний колір для оформлення кухні. Як правило, саме ця кімната в будинку сама маленька. Якщо використовувати занадто багато чорних елементів в інтер’єрі, ви ризикуєте перетворити кухню в похмуру незатишно комірчину. Однак, розумне розподіл чорного декору може створити неповторний і стильний дизайн. Перевага чорного в тому, що його можна використовувати в будь-якому стилі оформлення. Від розкішного бароко до мінімалізму. У кожній задумом знайдеться місце для предметів обстановки, візерунків або меблів чорного кольору. Давайте розглянемо кілька прикладів вдалого використання чорного кольору в дизайні кухні.

Гра контрастів

Якщо вам подобається строгість і консервативний підхід до всього, вибирайте поєднання чорного і білого. Чорна меблі з білими візерунками на тлі білих стін буде виглядати не тільки строго, але й досить оригінально. Додайте кілька яскравих плям і ви отримаєте неповторний дизайн. Прекрасним рішенням буде доповнити сувору обстановку плетеними меблями і цікавими картинами на стінах.

Виразний колір

З’єднайте чорний з яким-небудь насиченим відтінком. Червоний, зелений, синій, кожен з них отримає надзвичайну яскравість на чорному тлі. Але будьте акуратніше, занадто велика кількість яскравих відтінків здатні негативно впливати на психіку. Експериментуйте і підбирайте більш спокійні відтінки улюблених квітів, розбавляйте яскравість дерев’яними елементами.

Срібло і золото

Чорний колір чудово поєднується з сріблястими і золотистими елементами дизайну. Разом вони здатні створити розкіш королівських палаців на вашій кухні. Але не надто зловживайте цими примхливими квітами, інакше ризикуєте отримати кухню з вульгарним і занадто кричущим дизайном. Доповнюйте розкіш срібла і золота скляними елементами обстановки: стіл або двері з скла чудово підійдуть.

Кам’яна фортеця

Для любителів таємничих темних приміщень прекрасно підійде поєднання чорних поверхонь і стін, декорованих під кам’яну кладку. Таке поєднання дозволить відчути себе виконтом або лордом який-небудь середньовічної країни. Похмурість приміщення розбавить кілька груба меблі, декор, виконаний з мішковини або дрантя, букети сухих трав або квітів.

Хром і сталь в променях сонця

Для кухні з великими вікнами і прекрасним природним освітленням непоганим рішенням стане велика кількість металевих елементів. Гнуті стільці і ніжки столів, незвичайні шафки з хромованими ручками і цілими візерунками зі сталі, металеві тримачі для всякого начиння і посуду по стінах і на стелі. Хоча, такий дизайн більше підійде для холостяцького будинку.

Не забувайте про те, що варто тримати баланс кольорів і форм. Вибирайте світлі шпалери для темної меблів і розбавляйте великою кількістю світлого декору чорні стіни. Щоб оживити занадто похмуре приміщення, використовуйте яскраві фрукти та квіти. Рослини в горщиках дуже симпатично виглядають на тлі чорної кухні. Радьтеся з дизайнерами перш, ніж почати обробляти кухню в чорному кольорі. І найголовніше, уважно слухайте власні відчуття від обраних кольорів. Дотримуючи всі правила комбінування відтінків, ви отримаєте незвичайну і стильну кухню, на якій буде приємно не тільки готувати, але і просто посидіти за чашкою кави і з яким-небудь цікавим журналом.