Дизайн кухні в білому кольорі: фото, інтер’єр

Легкий і чистий білий колір прекрасно підійде для кухні. Вишукані білі столи і полички можна доповнити аксесуарами в будь-якому колірному рішенні. Білий легко і невимушено поєднується з будь-яким іншим відтінком. У 20 роках минулого століття європейські аристократи обробляли свої кухні білим, щоб підкреслити статус і достаток.

Білий колір в різних стилях

Універсальний білий колір прекрасно можна використовувати практично в будь-якому стилі приміщення. Від консервативної класики до екстравагантного арт-деко, білий колір скрізь знайде собі місце.

Класичний стиль прекрасно можна оформити в білому кольорі з домішкою дерева. В якості освітлення слід вибрати кілька точкових світильників по периметру стелі кухні. Білий колір допускає громіздкі люстри і торшери тільки в дуже великих приміщеннях.

Всілякі відтінки білого в поєднанні з металом стилізують скандинавський побут. Безліч дрібних елементів декору, пофарбоване в білий колір дерево, навмисне «зістарювання» меблів. Також скандинавський стиль відрізняється простими і чіткими формами. У скандинавської кухні доречно будуть виглядати свічники.

У стилі модерн білий колір зайняв незаперечну першість. Плавні лінії, гладкі поверхні з глянцевим блиском. Стиль модерн дозволяє використовувати пластик і лаковане дерево. Безліч різних невеликих світильників підкреслять сучасний дизайн кухні.

Стиль прованс відрізняється квітковими візерунками і великою кількістю текстилю. В якості основного кольору варто вибрати ніжні і теплі відтінки білого кольору. Французький романтизм дозволяє вміщати в кухню велика кількість різних статуеток та інших дрібничок.

Загрузка...

Поєднання кольорів і стилів в білій кухні

Білий ніколи не стане нудним, якщо правильно скомбінувати його з іншим кольором. Поєднання чорного і білого відрізнить любителів стриманої класики і модернізму. Червоні елементи в білій кухні покажуть сміливих і ризикованих людей, які більше всього на світі люблять життя. Відтінки коричневого забарвлять білу кухню в таємничу передсвяткову атмосферу.

Можна заповнити кухню безліччю деталей яскравих кольорів, а можна обмежитися чимось одним. Наприклад, картиною або вазою для фруктів. Пам’ятайте, що такий предмет стане притягувати до себе увагу, тому підбирайте його особливо ретельно.

Зверніть увагу також на правильне освітлення вашої кухні. Приглушене світло може створити враження брудних стін і меблів на білій кухні. Віддавайте перевагу доданими світильників і ламп денного освітлення. Світла кухня в білих тонах буде виглядати стильною і просторою.

Не забувайте і про часті прибираннях. Світле приміщення, тим більше, якщо у ньому часто готують їжу, регулярно бруднитися. І ніщо не може зіпсувати враження про дім, ніж неохайна кухня.