Дизайн кутової гардеробної кімнати: фото та ідеї

Більшість людей вкладає багато сил в облаштування інтер’єру в своїй квартирі, щоб він дарував затишок і радість кожний день. При цьому найчастіше тим об’єктам, які мають суто функціональне значення і не повинні приносити естетичну насолоду, приділяють мало уваги. Зокрема, гардеробна кімната в першу чергу повинна бути зручною, компактною і місткою. Проте це не привід для того, щоб не звертати уваги на її дизайн.

Основи облаштування кутової гардеробної кімнати

Перевага кутового варіанту вбиральні полягає в тому, що вона займає трохи менше місця, ніж у разі виділення під неї окремого приміщення. Для того щоб гардеробна добре вписувалася в інтер’єр і виконувала свої функції, слід дотримуватися деяких рекомендацій:

  • гардеробна кімната – це не шафа: ключова відмінність полягає в тому, що в неї треба заходити, а не заглядати. В ідеалі (у разі наявності достатньої кількості вільного простору) в ній має бути можливість приміряти одяг;
  • дане місце в квартирі слід робити світлим, просторим і з великою кількістю дзеркал. У разі якщо під гардеробну кімнату неможливо відвести багато місця, необхідно зробити її так, щоб всі відсіки перебували у вільному доступі без необхідності здійснення складних маніпуляцій;
  • наповнення для гардеробної залежить від тих речей, які там будуть зберігатися. Наприклад, слід визначити наявність великої відсіку для взуття, де вона зможе зберігатися, не втрачаючи своїх якостей і гарного зовнішнього вигляду;
  • найчастіше кутова гардеробна формує собою трикутник: фасад-перегородка з’єднує дві стіни, які складають між собою кут. У результаті виходить цікавий ефект п’ятої стіни в будинку при уявній відсутності місця для зберігання одягу.

Загрузка...

Стильові вирішення в процесі організації кутової гардеробної кімнати

Гардеробна є свого роду відображенням статусності господарів квартири або будинку, тому вона повинна бути виконана з якісних матеріалів вітається використання дерева, скла і металу. Зовнішнє оздоблення в загальному випадку повинно відповідати обраному стилю інтер’єру тієї кімнати, в якій буде розташована гардеробна.

Стандартним рішенням для невеликих приміщень є трикутна кутова гардеробна. Але якщо місце дозволяє, більш правильним рішенням стане прямокутна форма, яка дозволить вбиральні стати окремо організованим простором. В цьому випадку можна дати волю фантазії і застосувати сміливі дизайнерські рішення: особливо добре це буде виглядати, якщо інша частина приміщення декорована дуже стримано. Так, наприклад, чорно-біла графичная гардеробна з незвичайною формою відсіків і великою кількістю висунутих полиць і ящиків для зберігання невеликих аксесуарів – від сумок і шарфів до краваток, ременів і навіть прикрас буде виглядати особливо виграшно.

Цікавим рішенням може стати радіусна гардеробна, яка буде представляти собою частину кола з центром на стику двох суміжних стін. Ця форма з нальотом футуризму підійде незвичайним приміщень в еклектичному або авангардному стилі. Щоб фінальний результат не виглядало вульгарно, слід вибирати стриману кольорову гаму, переважно – коричневу. Всередині гардеробна може бути оформлена в етнічному стилі, який додасть тепла і згладить загальне враження.

Ще одним варіантом є зонування, яке може бути зроблено за допомогою кольору, геометричних форм або використання різних матеріалів. У разі вдалого поділу на зони інтер’єрне рішення в кімнаті, де розташована гардеробна, може істотно відрізнятися від її внутрішнього оздоблення.

Таким чином, кутова гардеробна кімната може стати відмінним стильовим рішенням практично в будь-якому приміщенні за умови вмілого підходу і прояву творчої складової в поєднанні з поміркованістю.